2733
2734
حالا یه هفته ،جوونن اینجوری نفرین نکن ،بگو خدا هدایتشون کنه 

یک هفته میری خرید ترقه میندازن

بچه ام از صداش می‌ترسه

سطل آتش میزنن و...

خوب وحشی بازی نکنن چیزی میشه؟

پدر و مادر جلوشون بگیره چیزی میشه

چطوری مادر شوهر باعث کتک خوردن عروس میشه نمیتونه بگه نرو بیرون ترقه بازی

خدایا از اینکه پسر کوچولو بهم دادی شکر
الان پسرایه این دور زمون حرف مادر حساب میکننن بنظرتون انقدر کلشون باد داره ک اون مادربیچاره هم دلش خ ...

همین پسر وقتی زن میگیره جوری مادر و خواهرش روش سوار میشن ک تا طلاق عروس جلو میرن

این یک مورد نمیتونه ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مادر بچه رو دوست داشته باشه از بچگی جلوشو میگیره دیگه نه فحش و نفرین میخره نه بچه کور و ناقص داشته ...

بخدا مادرا حریف نمیشن.با دوستاشون جمع میشن ب نادونی. اما شما از خدا بخواه هدایتش کنه 

چشم به راه...
بخدا مادرا حریف نمیشن. اما شما از خدا بخواه هدایتش کنه 

چطوری بعد عروسی حریف میشه ک زنش بزنه ...

والا نوجوان هدایت میشه نه مرد ۴۵ساله فامیل مون ک می‌ره سطل آتیش میزنه ذوق داره ک چه آتیشی زدم و..

چطوری بعد عروسی حریف میشه ک زنش بزنه ... والا نوجوان هدایت میشه نه مرد ۴۵ساله فامیل مون ک می‌ره سطل ...

واااااای یا خدا مرد گنده ..چقد کودکه مغزش

مادری که میگه زنتو بزن الهی خدا جوابشو بده که از این تقصیر نمیشه گذشت. خدا نجاتش بده از حقارت و پستی که توش گیر کرده همچین مادری رو  

چشم به راه...
واااااای یا خدا مرد گنده ..چقد کودکه مغزش مادری که میگه زنتو بزن الهی خدا جوابشو بده که از این تقصی ...

من هم ک گفتم نفرین این افراد منظورم نه بچه مدرسه ای 

این مرد گنده با بچه اش میاد دیگه و واقعا حال بهم زن هست

مادر شوهرم ک گفتم تو نی نی سایت مدام تاپیک هاش هست 

والا خدا عقل بده راحت شبم

من هم ک گفتم نفرین این افراد منظورم نه بچه مدرسه ای  این مرد گنده با بچه اش میاد دیگه و واقعا ...

اینجور آدما عقل ندارن. اخه چرا ب اموال عمومی آسیب میزنین اخه. اینا واقعا بی فرهنگن.

حق با شماس

چشم به راه...