2737
2739
عنوان

توسفرشوهرم گفت ببین گیر چه زن گدایی افتادم😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 799 بازدید | 39 پست

خوب تعادل داشتن خیلی خوبه ....ولی اینکه خودتون میگین واقعا خسیسن از مشاور کمک بگیرین ....من یه دوستی داشتم انقد این اداهارو درمیاورد واقعا یه جاهایی خجالت زده میشدم سر یه مبلغ خیلی ناچیز حیثیت نمیذاشت سر همین موضوع کات کردم ....حالا من آدم ولخرجی نیسم ولی خساست بی مورد واقعا آزاردهنده س ....ولی ناراحت نباش هر کسی یه نکات منفی تو شخصیتش هست همین که پذیرفتی خیلی خوبه حتما برو مشاور

خدایا،راهی نمی بینم ،آینده پنهان است، اما مهم نیست همین کافی ست که تو راه را میبینی و من تو را...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بامشاوره قایل درمانه؟

خوب اونا معمولا مشکلتو ریشه یابی میکنن و بعد برای درمان کمکت میکنن 

خدایا،راهی نمی بینم ،آینده پنهان است، اما مهم نیست همین کافی ست که تو راه را میبینی و من تو را...
2742

یکی از زنداداشای من اینطوری بود 

داداشم وضعش عالی بود ولی زنداداشم لباسای کهنه و کوچیک تن بچه ش میکرد چقد داداشم حرص میخورد میرفت لباسای خارجی میخرید زنداداشم قایم میکرد دوباره لباس داغون تن بچه میکرد 

کلن روحش فقیر بود

سوال درباره کوهنوردی و صعود ب قله دماوند داشتید خوشحال میشم راهنمایتون کنم
نیست واقعا آدم مسافرت میره باید جای خوابش تر و تمیز و مرتب باشه وگرنه اصلا خوش نمیگذره برام سواله ...

خب کلا نره مسافرت کسی که لباس نداره و جای خوابشم کثیفه.😐من به شخصه کلا تو چادر تاحالا مسافرت نرفتم ولی میشه بجای هتل گرون یه سوئیت ارزونتر گرفت

بی همگان بسر شود.بی تو بسر نمیشود.....
خب کلا نره مسافرت کسی که لباس نداره و جای خوابشم کثیفه.😐من به شخصه کلا تو چادر تاحالا مسافرت نرفتم ...

شبی دوتومن که گرون نیست

شبی ده تومن باشه میشه گفت گرونه 

به نظرم الان کف قیمت همین دوتومن این هاست

Afsaneh_67 هستم…..هرکسی با من مشکل داره،مشکل گشا ابوالفضل😂
2740