2737
2739
عنوان

از وقتی ماهی عید نگرفتم بدبیاری اوردم اعتقادی دارین؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 191 بازدید | 23 پست
من یکی برای پسرم گرفتم خیلی گریه میکرد که براش بگیرم .ولی هر روز میترسم که نمیره چون به شدت توی روحی ...

منم روحیم حساسه ولی اون سالها قشنگ بود

ﺭﺍﺑﻄﻪ ﺍﯾﺠﺎﺩ ﮐُن،ﻭﻟﯽ ﻭﺍﺭﺩِ ﺭﺍﺑﻄﻪ ﯼ ﮐﺴﯽ ﻧﺸﻮ” ﺣﯿﻮﺍﻧﺎﺕ ﻫﻢ، ﺑﻪ ﺟُﻔﺖ ﻫﺎﯼ ﯾﮑﺪﯾﮕﺮ ﮐﺎﺭﯼ ﻧﺪﺍﺭﻧﺪ . . . ”اگر بگوییم خدا وجود ندارد مثل این است که بگوییم فرهنگ لغت در اثر انفجار در یک چاپخانه پدید آمده است.آنتونی رابینز
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

والا من تو کل عمرم دو سه بار بیشتر ماهی عید نخریدم ، همه جور سالی هم گذروندم ، هم عالی هم بد برای همین مطمئنم که خوب و بد بودن سال هیچ ربطی به ماهی عید نداره 

وقتی یه بچه داره راه رفتن رو یاد میگیره و دائم زمین می خوره ، هیچ وقت با خودش نمیگه که شاید من برای اینکار ساخته نشدم
2731
اولین سال ازدواجم ۳تا خریدم وقتی مردن انقدر حالم بد شد دیگه نخریدم و نخواهم خرید اعتقادی هم ندارم&nb ...

منم میمیرن دلم میگیره

ﺭﺍﺑﻄﻪ ﺍﯾﺠﺎﺩ ﮐُن،ﻭﻟﯽ ﻭﺍﺭﺩِ ﺭﺍﺑﻄﻪ ﯼ ﮐﺴﯽ ﻧﺸﻮ” ﺣﯿﻮﺍﻧﺎﺕ ﻫﻢ، ﺑﻪ ﺟُﻔﺖ ﻫﺎﯼ ﯾﮑﺪﯾﮕﺮ ﮐﺎﺭﯼ ﻧﺪﺍﺭﻧﺪ . . . ”اگر بگوییم خدا وجود ندارد مثل این است که بگوییم فرهنگ لغت در اثر انفجار در یک چاپخانه پدید آمده است.آنتونی رابینز
والا من تو کل عمرم دو سه بار بیشتر ماهی عید نخریدم ، همه جور سالی هم گذروندم ، هم عالی هم بد برای هم ...

اخه دقیقا از وقتی نخریدم بد شد 

یعنی حیوان آزاری خوش یمنه؟ ماهی های عید ما ۴ پنج سال زنده می‌ماندن اما بازم دلم براشون میسوخت الان چند ساله نخریدم خداروشکر سال به سال هم وضعمون بهتر میشه الان چند ساله سبزه عیدم دلم نمیاد بزارم با این همه گرسنه و خشکسالی ی مشت گندم هم یک مشت برکت خداست چرا اسراف کنم 

یعنی حیوان آزاری خوش یمنه؟ ماهی های عید ما ۴ پنج سال زنده می‌ماندن اما بازم دلم براشون میسوخت الان چ ...

حالا شما یه مشت گندم بزاری چی میشه 

بعدشم من نخرم ماهی رو یکی دیگ میخره برنمیگرده به جایی که

2740
حالا شما یه مشت گندم بزاری چی میشه  بعدشم من نخرم ماهی رو یکی دیگ میخره برنمیگرده به جایی که

از وقتی کمپین نه به ماهی راه افتاده این چند ساله فروشش خیلی کم شده قطعا اگه مردم رعایت کنن از اینم کمتر میشه