2733
2734
عنوان

فردا ازمون معلمی دارم ،خیلی خستم ،ولی نمیخوام بخوابم ..

| مشاهده متن کامل بحث + 237 بازدید | 30 پست
من هیچی نخوندم چون همش مریض بودم یا پسرم مریض بود بیخودی میرم سر جلسه 

توکل کن به خدا .منم بیست روز فاصله افتاد بین خوندم .تا چند روز پیش‌...پسرم کرونا گرفت من ازش گرفتم برنامه هام عقب افتاد ولی توکل کنیم انشالا نتیجه بگیریم

مرا هزار امیدُ هر هزار تویی💚خدا💚
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من

حالا میدونید چی شده ..امروز صبح بلند شدم بخونم پسرم رو اماده کردم که با مادرم برند پارک تا من راحت بخونم ..جلوی در بودیم ک یهو در بسته شد کلسد و موبایل و جزوه همه خونه موند ..بابام هم بیرون بود جایی که سه ساعت فاصله بود تا خونه ..یعنی قشنگ ...شد به دزس خوندنم ..از عصر شروع کردم امروز ...ولی امیدوارم ...شما چی 

عزیزم انشالله عالی بدی  منم فردا آزمون جامع سنجش دارم دارم برای فرهنگیان میخونم اگه خدا بخواد

انشالا قبولی توکل به خدا ...بالاخره هر چی تلاش کنیم همونقدر هم نتیجه میبینیم 

2731
حالا میدونید چی شده ..امروز صبح بلند شدم بخونم پسرم رو اماده کردم که با مادرم برند پارک تا من راحت ب ...

منم با شوهرم دعوام شده اصلأ نمیدونه فردا منو میبره یا باید با اسنپ برم ی کم تست و نمونه سوال خوندم

منم با شوهرم دعوام شده اصلأ نمیدونه فردا منو میبره یا باید با اسنپ برم ی کم تست و نمونه سوال خوندم

اعصابت رو خورد نکن ..ریلوس برخورد کن تا بتونی تمرکزت رو به ازمون داشته باشی ‌‌‌.بهش بگو اگه قبول کرد ک بهتر لگه نه ،اسنپ بگیر بدون اینکه حرص بخوری

توکل کن به خدا .منم بیست روز فاصله افتاد بین خوندم .تا چند روز پیش‌...پسرم کرونا گرفت من ازش گرفتم ب ...

انشالله موفق باشی

ما هم همین

یا خودم مریض بودم یا پرستاری میکردم از شوهرم و پسرم 

من روزهای سختی رو گذروندم تا پای مرگ رفتم و برگشتم،هنوزم روزهای سختم تموم نشدن،برام دعا کنید،سلامتی میتونه معجزه زندگیم باشه
انشالله موفق باشی ما هم همین یا خودم مریض بودم یا پرستاری میکردم از شوهرم و پسرم 

عزیزم آزمون دادی چطور بود ..من اصلا سمت فارسی نرفتم .اختصاصی هم دوتا درس رو نزدم .عمومی هم همینطور بقیه اش رو زدم .اونایی ک خونده بودم رو تونستم حواب بدم 

عزیزم آزمون دادی چطور بود ..من اصلا سمت فارسی نرفتم .اختصاصی هم دوتا درس رو نزدم .عمومی هم همینطور ب ...

من خیلی بد دادم

چیزی نخونده بودم

فقط وصایای امام رو زدم

بقیه رو نزدم

تخصصی رو بیشتر تونستم بزنم

کلاً امیدی ندارم

چون نخوندم

اوناییکه خوندن حقشون قبولیه

انشالله موفق باشید 

من روزهای سختی رو گذروندم تا پای مرگ رفتم و برگشتم،هنوزم روزهای سختم تموم نشدن،برام دعا کنید،سلامتی میتونه معجزه زندگیم باشه
2706