2752
2734
عنوان

به نظرتون حق دارم ناراحت شم؟ از دست شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 427 بازدید | 43 پست

عزیزم فقط میتونم بهت بگم مرداد مثل ما خانما حوصله این جور چیزا رو اصلا ندارن 

بی خیال باش می‌دونم دوست داری یه جوری خاص تر بهت توجه کنه اما مردان کلا توجهی به جزییات ندارن و از بحث های مشابه این هم اصلا خوششون نمیاد 

آقایون درخواست دوستی ندین میترکونم کاربریتونو🍃متاهل و متعهد به همسر💍عاشق کتاب همسر زندگی و روانشناسی 🍃دانشجوی روانشناسی 🍃اطلاعات شخصی درباره زندگی شخصیم نمیدم 🍃آقایون ریپلای نکنن🍃ازسال98خواننده خاموش بودم 🍃درخواست دوستی هیچ کسی پذیرفته نمیشود لطفا به اعتماد ها خیانت نکنید💛

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

ولی من کلا اخلاقم اینه به جزئیات بیشتر توجه میکنم برا همین خیلی ناراحت میشم

خب اخلاق شما خوب نیست 

بهتره خودتو اصلاح کنی چون ممکنه همسرت ازت زده بشه

Afsaneh_67 هستم…..هرکسی با من مشکل داره،مشکل گشا ابوالفضل😂
2731
خب افرین به شوهرت    

اره اما برادر من والا روز تولدم یه زنگ زد و چندتا متن تبریک برام فرستاد ن کادو ن استوری اما برای خانومش کلی استوری میزاره اونوقت شوهر من انگار تولد ملکه هس خودشو داره میکشه واسه خواهرش

یه تازه عروس👰 که دلم میخواد زودی مامان بشم😊🤰🤱
اره اما برادر من والا روز تولدم یه زنگ زد و چندتا متن تبریک برام فرستاد ن کادو ن استوری اما برای خان ...

چه شوهر خوبی 

برادرت ببخشید بی وجدانه 

اگه برات هدیه میفرستاد خوشحال نمیشدی؟  

من حسابم ز همه مردم این شهر جداست من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست💜🙂
چه شوهر خوبی  برادرت ببخشید بی وجدانه  اگه برات هدیه میفرستاد خوشحال نمیشدی؟   &nbs ...

چرا خوشحال میشدم اما نفرستاد با همون یدونه زنگشن والا خوشحال شدم 

شوهر منم زنگ بزنه پیام بفرسته هرکار میخواد بکنه اما استوری نکنه اینجوری انگار خیلی اهمیت میده دیگه 

یه تازه عروس👰 که دلم میخواد زودی مامان بشم😊🤰🤱
چرا خوشحال میشدم اما نفرستاد با همون یدونه زنگشن والا خوشحال شدم  شوهر منم زنگ بزنه پیام بفرست ...

بابا استوری چیزی نیس 

الکیه 

من حسابم ز همه مردم این شهر جداست من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست💜🙂
چرا خوشحال میشدم اما نفرستاد با همون یدونه زنگشن والا خوشحال شدم  شوهر منم زنگ بزنه پیام بفرست ...

چرا اینقد حسودی واقعا

اونم خواهرشه یه عمر باهاش بوده قبل تو بوده بعد از توهم هست

این کارا چیه

اوسا‌ خویو‌ چکشه‌ خدا‌ گوج‌ کس‌ نکشه‌.کردها‌میدونن‌چی‌ گفتم‌.

ینی چی

یک تازه عروس بی تجربه ولی شاد و خوشحال  (متاهل و متعهد)    درخواست ندین قبول نمیکنم/  زندگی فقط صدسال اولش سخته خیلی ناراحت نباش😂