2752
2734
عنوان

مامانایی که بچه بیش فعال تحت درمان دارن به دادم برسین توروخدا

| مشاهده متن کامل بحث + 105 بازدید | 26 پست
پسره منم وحشتناااااک شیطونه تمام خونرو اون رو بهم میریزه اصلا یه جا بند نمیشه ولی باباش کلا بادارو مخالف میگه دارو رو ذهن بچه تعسیره بد میزاره خیلی کتکش میزنم ولی باز همونه
سفارش بهترین ماسک گل سرخ ضد جوش اکنه کک لک روشن کننده. پودر لاغری وچاقی معجزه  پودر افزایش تخمک و اسپرم. پودر ضدعفونت شستشو ...شماره ارسال 09133636094

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

کتک میزنی فایده نداره؟! یعنی چی اخه بچه رو کتک میزنی مگه اون طفل معصوم دست خودشه یا میفهمه اصلا باید درمانش کنی
هيچ وقتي فكرشو نميكردم خيلي اتفاقي ،عكسي رو انتخاب كنم كه بعدها شبيه دخترم باشه.عكس بالا دخترمه و عكس پاييني ،هموني كه انتخابش كردم،من به كارما خيلي معتقدم  
بهش دارو نده با هم پیش مشاور برین صحبت کنین سامیار کوچک بود خیلی نااروم بود و همش در حال تحرک بود و همش به خودش اسیب میرسوند چیش دکتر بردیم بهش قرص داد یه هفته قرص دادم ولی بعدش قطع کردم الان خیلی ارومه تو رو خدا بچه رو به دارو وابسته نکن
خانمی پسر من بیش فعال بود نمیدونم پستم ر میخونی یا نه اگه میتوونی بیی تهران من آدرس یه دکتر عالی بهت میدم درمان مشکل پسرت پیش اونه پسر من هیچکدوم از این داروهارو نخورد فقط ریتالین خورد که عالی اثرداشت
گران باش !!!!! بگذار بهایت را بپردازند .... آدمها چیزهای مفت را مفت از دست میدهند
درضمن دوستانیکه میگید داروو مصرف نکنه این خطرناک ترین و بدترین نوع همدردیه بچه های اینجوری باید دارو مصرف کنن وگرنه در آینده به مشکل برمیخورن تو مدرسه مشکلدار میشن و درس نخون چون نمستونن حواسشون رو جمع کنن بزرگتر هم که بشن بزهکار میشن پس نیاز به درمان دارویی دارن
گران باش !!!!! بگذار بهایت را بپردازند .... آدمها چیزهای مفت را مفت از دست میدهند