2752
2734
عنوان

تاپیک زدید از قول پیغمبر درباره گربه میگید

| مشاهده متن کامل بحث + 322 بازدید | 24 پست
میبره تو خونه خودش نمیاره ک تو خونه تو 

توی یک مجتمع ساختمانی وقتی زندگی میکنی.  از هر لحاظ با همسایه ها مشترک هستی

تو همسایگی یه نفر سگ داره،  کل راه پله دستشویی میکنه،  میری بالا پشت بوم کلا دستشویی سگ هست،  یه موکت انداختیم جلو اسانسور،  هر موقع اونو میبینه دستشویی میکنه.  

گناه ما چیه؟؟؟ 

اپارتمان رو نجاست برداشته 

من نمیدونم تو اپارتمان جای ادم زندگی کردنه یا جای حیوانات؟ 

اینجوری هست که بهم ربط دارن 

هیچ فرقی نکرده،  هر چیزی هر کسی جای خود داره  الان مادر شوهرم سگ داره،  هنه جای فرش ...

عزیزم منم باشم نمی‌برم، ولی ببخشید ها مادرشوهرت خیلی شلخته تشریف داره یا نیاره یا آورده قشنگ تربیت کنه مطمئن باش هیچ کسی اینو قبول نداره منم ندارم ،ولی میگم مخالف و موافق زیاده باید یه جوری کنار اومد دیگه پسر من گربه داره و من هر روز دو سه بار تمیز میکنم خاکشو و کامل رعایت میکنم از نظر بهداشتی و چند ساله هیچ مشکلی نداشتیم از این بابت

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

هیچ فرقی نکرده،  هر چیزی هر کسی جای خود داره  الان مادر شوهرم سگ داره،  هنه جای فرش ...

نبر خب 

اون اختیار خونشو داره ، تو اختیار بچه و رفت و آمدتو

یه وکیل - مهندسِ فمینیستِ محیط زیستیِ آچار به دست که عاشقِ حیوانات و زندگیه     #حامی_حیوانات #وگان #childfree
2731
نبرم،  مادرشوهرم جنگ میندازه،  شوهرم ناراحت میشه،  مگه نیشه جلوشو گرفت؟  تاکی ج ...

به جهنم بشه 

بگو منم از این موضوع ناراحت میشم 

من سگ‌ دارم . اصلا اجازه نمیدم بچه بیاد خونم که سگا و گربه هام اذیت شن . هرکس ناراحت شه هم برام مهم نیست . هرکس اختیار زندگی و معاشرتش رو داره

یه وکیل - مهندسِ فمینیستِ محیط زیستیِ آچار به دست که عاشقِ حیوانات و زندگیه     #حامی_حیوانات #وگان #childfree
به جهنم بشه  بگو منم از این موضوع ناراحت میشم  من سگ‌ دارم . اصلا اجازه نمیدم بچه بیاد خ ...

این طرز فکر تو هست که اجازه ندی بچه بیاد خوونه ات،  همه مثل تو فکر نمیکنن و همه مثل تو زندگی نمیکنن!!! 

این طرز فکر تو هست که اجازه ندی بچه بیاد خوونه ات،  همه مثل تو فکر نمیکنن و همه مثل تو زندگی نم ...

خب دیگه 

این زندگی منه . اونم بچه ی توئه 

میگم بدت میاد نبر . هرکس اختیار زندگیشو داره . تو اختیار بچتو داری . مادرشوهرت اصلا حق نداره حرف بزنه چه برسه جنگ راه بندازه

نمیشه که،  نوه اشه،  تا کی جلو شو بگیرم نبرمش؟  فامیل دور نیس  یا دختر خاله پس ...

قبل اینکه نوه ی اون باشه ، بچه ی توئه 

منم همین میگم هر غلطی دوس دارن بکنن چرا دری وری پخش میکنن

شنونده باید عاقل باشه 

بعدم هرکس آزاده هرجور دوست داره زندگی کنه

چه دارویی باید تجویز کرد برای ملتی كه گدايی را قناعت می‌نامند و زندگی در نکبت را صبر می‌دانند و با تبسمی بر لب اين حماقت را به گردن حكمت خدا می‌اندازند. گاندی