2752
2734
عنوان

کیا از شوهرشون بدشون میاد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1285 بازدید | 63 پست
ببین به نظرم سعی کن زندگیتو بخاطر مسائل کوچیک و بی ارزش بهم نزنی  چند سال قبل منم یه مسئله ای ...

ممنونم ازت ک‌وقت گذاشتی برام....حرفات کاملا منطقیه و درست ...چشم....همه ی سعیم‌رو‌میکنم....قرآن آرزوی عاقبت بخیری میکنم

ممنونم ازت ک‌وقت گذاشتی برام....حرفات کاملا منطقیه و درست ...چشم....همه ی سعیم‌رو‌میکنم....قرآن آرزو ...

خواهش میکنم عزیزم ممنونم از آرزوی قشنگت

اینجا چون کسی نمیشناسه منو میگم

اول اینکه سعی کن اتفاقای زندگیتو جایی نگی چون هیچ کس دلسوزیه آدمو نمیکنه و به وقتش فقط بهت ضربه میزنن

دوم اینکه یه زندگی رو باید براش وقت گذاشت و مشکلاتشو حل کرد سریع تصمیم عجولانه نگیر که بعد پشیمون بشی

من همسرم نه اعتیاد داشت نه دست بزن داشت هرچی هم میخواستم خدایی اگر در توانش بود برام میگرفت مگر اینکه واقعا شرایط مالیش مناسب نبود که من خودم درکش میکردم و سعی میکردم بهش فشار نیارم

خیلی زندگیم حیف شد ولی شما نذار اینجوری بشه

سعی کن از زندگی در کنار همسر و بچت لذت ببری و برای چیزای کم ارزش اوقاتتون رو تلخ نکنی

متاسفانه شرایط اقتصادی جامعه سخت شده و آقایون بنده خدا خیلی توی فشار قرار گرفتن این باعث شده گاها توی کارهایی که دوست ندارن مشغول بشن ساعت کاریشون زیاد باشه که بتونن زندگی رو بچرخونن

فکرشون برای آینده بچه و خانوادشون خیلی درگیر بشه ما هم باید بیشتر بهشون آرامش بدیم مطمئن باش وقتی انرژی مثبت و آرامش به همسر و زندگیت بدی همونقدر و حتی بیشتر بهت بر میگرده این قانون طبیعته

ببخشید طولانی شد

امیدوارم پر حرفی های من باعث بشه یک زندگی به شکل قشنگی ادامه پیدا کنه و مشکلاتت حل بشه

برات از خدا طلب آرامش و دل شاد میکنم

خودتو بسپار به خدا که اون خیرخواه ترینه برای همه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

انقدر زیاد دیدم آقایونی رو که فکر میکنی خوبن ولی فقط از دور و چون نمیشناسیشون اینطور به نظر میان طرف مواد مصرف می‌کنه ولی انقدر مواد جدید که مصرفش راحته و تشخیصش سخت زیاده آدم متوجه نمیشه

طرف به شکلای مختلف دنبال ارتباط با خانوما هست که البته توی این مورد خانوما خیلی بیشتر مقصرن

بعضی از آقایون انقدر به همه چی شک دارن و همه چیتو مدام کنترل میکنن اصلا احساس آرامش و امنیت نداری باهاشون

بعضی آقایون درآمدشون و اوقات فراغتشون رو خرج عشق و کیفشون با دوستاشون میکنن که اینم منو خیلی اذیت میکنه که البته همسر بنده خدای من هیچ کدوم از این برنامه ها رو نداشت

به همین خاطر میگم اگر این موارد رو نداره پس زندگیت خوبه و نباید اجازه بدی به این راحتی کسی یا چیزی باعث آسیب دیدنش بشه

باور کن انقدر آدما آرزوی زندگیه قبلیمو داشتن و از حسادت خیلی حرفایی زدن و باعث شدن زندگیمو خراب کنم. وضع مالی متوسطی داشتیم و یه خونه معمولی و یه ماشین اما خوش بودیم...

دلم طاقت نیاورد بیشتر نگم 

قصه دلم برات باز شد

ببخش بازم

2731