2752
2734
عنوان

بزارین یه چیزی بگم چشماتون قلبی بشه

| مشاهده متن کامل بحث + 1302 بازدید | 67 پست
تو المان هم بچه های کار دارین؟

حالا یه مشکلی که هست اینه 

خیلی بچه ها از این سازمان به ضرر خانوادشون سو استفاده  میکنن باعث میشن خانوادشون دادگاهی بشن حتی 

تا بخواد ثابت بشه بچه الکی گفته پوست خانواده در اومده 

😄

هر بچه ای که تو المان بزرگ میشه از همون بچگی حق خودشو میدونه 

پسر دوستم مهد میرفت مامانش سرش داد زده بود بهش میکفت زنگ میزنم پلیس ها😐 چرا ؟چون اموزش میبینن

دنبال بحث و دعوایی؟👈🏻👈🏻ریپلای نزنید👉🏻👉🏻
حالا یه مشکلی که هست اینه  خیلی بچه ها از این سازمان به ضرر خانوادشون سو استفاده  میکنن ب ...

صدرحمت به بچه هامون 😂

مامانم اسمانی شد خیلی دوسش داشتم و دارم و خواهم داشت اگه دوست داشتی براش فاتحه بخون دوست خوبم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

صدرحمت به بچه هامون 😂

🤣🤣

به خدا 

چند وقت پیش اعتصاب کشاورزان بود بعد اخبار نشون میداد بچه ها هم سوار تراکتور و کامیون های بچه گونه بودن (از این اساب باری ها) همچبن کنار این بزرگ ها راه میرفتن انگار حقوق اینها کمه 🤣🤣🤣 حق اینها رو‌ندادن همچین قیافه گرفته بودن خیلی سن داشتن ۵سالشون بود 

دنبال بحث و دعوایی؟👈🏻👈🏻ریپلای نزنید👉🏻👉🏻
🤣🤣 به خدا  چند وقت پیش اعتصاب کشاورزان بود بعد اخبار نشون میداد بچه ها هم سوار تراکتور و کا ...

یا خدا😂😂😂

مامانم اسمانی شد خیلی دوسش داشتم و دارم و خواهم داشت اگه دوست داشتی براش فاتحه بخون دوست خوبم
🤣🤣 به خدا  چند وقت پیش اعتصاب کشاورزان بود بعد اخبار نشون میداد بچه ها هم سوار تراکتور و کا ...

درسته تو کشورهای دیگه از بابت موضوعات انرژی صرفه جویی فوق العاده دارن و انرژی مبلغ زیادی و واقعا با فرهنگ مصرف گرایی ایران هم خونی نداره اما در عوض بچه های سالمتری به دنیا تحویل میدن که میدونن کجا باید حقشون بگیرن 

حالا اینکه بعضی از بچه ها شیطنت هم کنن خیلی دور از ذهن نیست