2733
2734
عنوان

پوشک پسرم پس میزنه چرااا مامانا

| مشاهده متن کامل بحث + 333 بازدید | 40 پست
اره خب بلند میشه  ولی باید شما حتما جلو ی مایبیبی رو حتما محکم چسب بزنید و تا کنید  س ...

چه جوری تا کنم کجای پوشکو؟

❤خـدای‌قشنگم گشایشی ایجاد کن برای دلهایی که با بغض صدایت میکنند🌱

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

عزیزم چندماهگی از پوشک گرفتین ؟؟؟❤️❤️❤️ من از الان ناراحتم نکنه اون مدت خونه زندگیمون کثیف ب ...

۲۶ ماهگی عزیزم. هر کار بکنی بالاخره کثیف میشه پس سخت نگیر خودتم ناراحت نکن اصلا هم دعواش نکنی اگه کثیف کرد بعد که کامل گرفتی از پوشک فرشهاتو بده بشورن

لاغره پس خیلیم تپلی نیست...شب زیاد شیر میخور؟؟؟؟

نه زیاد  اهل شیر نیست ابمیوه میخوره اونم شب نمیدم غروبا میدم بهش

❤خـدای‌قشنگم گشایشی ایجاد کن برای دلهایی که با بغض صدایت میکنند🌱
۲۶ ماهگی عزیزم. هر کار بکنی بالاخره کثیف میشه پس سخت نگیر خودتم ناراحت نکن اصلا هم دعواش نکنی اگه کث ...

۲۶ ماهگی ، چه خوب ، خداحفظشون کنه🌺🌺

نه چرا دعواش کنم اتفاقا خیلی دوست دارم

زودتر این مرحله پوشکو رد کنم بخدا😅😅😅

آره واقعا .... تنها راهش همینه دیگه بعدش

باید فرش ها و کل خونرو از اول تر و تمیز کنیم😅

عزیزم چندماهگی از پوشک گرفتین ؟؟؟❤️❤️❤️ من از الان ناراحتم نکنه اون مدت خونه زندگیمون کثیف ب ...

۲۶ ماهگی عزیزم. هر کار بکنی بالاخره کثیف میشه پس سخت نگیر خودتم ناراحت نکن اصلا هم دعواش نکنی اگه کثیف کرد بعد که کامل گرفتی از پوشک فرشهاتو بده بشورن

سلام عزیزم خوبین؟

معذرت میخوام مزاحمت شدم دلم گرفته شما ب ذهنم رسیدی

بخاطر بچم دلم کرفته😶راستش تو چهارده ماهه ولی هنوز خبری از اشاره کردن نیس.من همش نگرانم‌.خواستم بپرسم پسر شما اشاره رو یاد گرفت؟