2752
2734
آره واقعا با توجه ب شرایط و محل زندگیمون چیزی نیس  قلبم از این درد گرفت ک بهم گفتن دروغ میگی ا ...

همون دیگه

اونی ک شهر بزرگتره خرجشم بیشتره

وگرنه بعضیا با ۷ تومن زندگی شاهانه دارن

کلا دندون پزشکی گرونه

بله

منم هزینه عصب کشی و روکش اینجا میشنوم تعجب میکنم 

چرا من انقدر زیا. پول باید بدم😂

به پشم های خود بیاموز که هر تاپیکی ارزش ریختن ندارد🙃🙃

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

خب گویا شما هم از همون ادمایی ک این چیزا خیلی برات عجیبه وگرنه نظر بقیه هم دیدیم

نه من مجازی اهمیتت نمیدم بهم بگن دروغگو هم میگم باشه شما اینجوری فکر کن ،من که مسئول تربیت و شعور دیگران نیستم 

طبیعیه. 

جایی که ازدواج زیر ۱۵ سالگی براشون نرمال و طبیعیه و جز شوهر و شوهرداری چیز دیگه ای نمی‌بینن ، درکی هم از بقیه مسائل ندارن. 

بلانسبت کاربرای متشخص

There’s a fire starting in my heart. Reaching a fever pitch and it’s bringing me out the dark.Finally , i can see you crystal clear
وای وای من ی بار تایپیک درآمد و شغل جواب دادم پشت دستمو داغ کردم ی مشت زنیکه روانی بهم حمله کردن&nbs ...

عاشق اینن که بگی با ده تومن درآمد پنج تا بچه هم دارم پس انداز هم میکنم خیلی هم خوشبختم... 

یه مشت حسود ریختن اینجا من که دیگه نه تو درآمد کامنت میذارم نه تاپیک شغل همسرتون چیه... کلا از این دسته تاپیکا نمیرم 

بحث با احمق ممنوع 🤚