2733
2734
عنوان

دخترای قمی بگویید بیایید

| مشاهده متن کامل بحث + 167 بازدید | 35 پست
عزیزم حالا اگه ما نتونستیم بیاییم به هر دلیلی.. میشه لطفا سفارشی برای من دعا کنی.. خیلی داریم بد میا ...

ان شاءالله بتونی بیای و خودت توی حال و هوای جمکران سبک بشی

من هفته پیش رفتم

کلی  روحیم عوض شد

حتما دعاگوی همگیتون هستم ان شاءالله همه گرفتاریهاتون حل بشه شما هم برای پدر بیمار من دعا بفرمایید ...

ممنونم عزیزم

انشالله به حق این شب عزیز حال پدر شما هم خوب میشه و دلتون شاد میشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ان شاءالله بتونی بیای و خودت توی حال و هوای جمکران سبک بشی من هفته پیش رفتم کلی  روحیم عوض شد

😭😭😭😭نمیدونی چقدرررر دلم میخواد 

انشالله که میاییم صبح که شوهرم گفت آماده باشین منم حاضرم.. ولی خب ممکنه خسته باشه و یا حالش خوب نباشه بزنه زیر قولش 

میشه برام دعا کنید خانوما مامانم عصر میاد خونه شر به پا نکنه و آروم باشه ؟ تروخدا 

اسمم تیام 🙂 به این اسم دعام کنین

دردی که انسان را به سکوت وا میداردبسیار سنگین تر از دردیستکه انسان را به فریاد وا میداردو انسان ها فقط به فریاد هم می‌رسندنه به سکوت هم…    سکوت من به این معنا نیست که نمی توانم جواب دهم بلکه نمیخواهم دل کسی را بشکنم   اصالت را یکی دروغ نگفتن معنا میکند دیگری تهمت نزدن ولی من اصالت را برده ذات بد نبودن معنا میکنم  قله ای که چند بار فتح شود بی شک تفریحگاه عمومی میشود مواظب قلبت باش همه آدما روزی از دنیا می رن و چیزی که باقی می مونه اعتبار اوناست ‌‌‌... پس اعتبار مون رو حفظ کنیم که واقعی ترین دارایی یک انسان به اعتبار اونه     _ یه دختر مو فرفری چشم درشتم که دردای زیادی کشیده تو زندگیش اما با این وجود تجربه های زیادی هم داره   سوال علمی راجب بدن داشتین راجب اقتصاد داشتین  دلتون گرفته بود خواستید درخواست دوستی بدین درخدمتم ☘️❤️     https://abzarek.ir/service-p/msg/1716079  دیگر هیچکس او نخواهد شد ... حتی خودش .. درد ناشی از تکامل ...رو دارم تجربه میکنم 
2731
😭😭😭😭نمیدونی چقدرررر دلم میخواد  انشالله که میاییم صبح که شوهرم گفت آماده باشین منم حاضرم.. ...

بازم اگر خود جمکران نشد برید ، بلوار پیامبر اعظم پیاده روی هست دقیقا مثل اربعین قدم به قدم موکب زدن خیلی فضای خوبیه

منم دوس دارم برم

بچم کوچیکه

جاریم هرسال میره خیلی دوس دارن ولی خب خستگی پیاده روی هم هست

سعی کن شوهرت رو سیر کنی مردا گرسنه باشم غر غرو میشن

یه قهوه یا نسکافه هم درست کن بخوره سرحال بشه

البته برسی بلوار پیامبر اعظم کلی پذیرایی میکنن

بازم اگر خود جمکران نشد برید ، بلوار پیامبر اعظم پیاده روی هست دقیقا مثل اربعین قدم به قدم موکب زدن ...

اره ناهارش حاضره کلی هم تنقلات و میوه برداشتم واسه تو راه.... ممنون دوست عزیز ❤️💋