2733
2739
عنوان

کسایی که زایمان کردین میشه بیاین لطفا؟

| مشاهده متن کامل بحث + 21 بازدید | 28 پست
نمیدونم اخه خانوما میگفتن سه نوبت کلاس رفتن و اونا قبل زایمان سونوگرافی داشتن ولی من نداشتم.تازه از کلاساشم راضی بودن. ولی زایمانم خیلی خوب بود.سخت بود شدیدا ولی دکترش عالی بود دکتر آریانژاد.
بستگی به خودت داره.من عمومی بودم دوست داشتم با هم اتاقی هام حرف میزدم.ساعت ملاقاتم خوشحالی ملاقاتی ها رو دوست داشتم.بالا سر همه میومدن و تبریک میگفتن.یک روزه دیگه
یک صلوات میفرستی؟
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عرفانه سه جلسه کلاس شیردهی و یک جلسه مراقبت دوران بارداری باید بری تو پرونده مهر بخوره ورزش دوران بارداری هم داره ولی دوره آدم نمیتونه این همه راه بره بیاد که. آخه یکی تعریف میکرد قبل زایمان میخواسته بره دستشویی. درداش هم شروع شده بوده. میگفت ماما انگار نه انگار. گفت پاشو خودت برو!!!! میگفت مردم و زنده شدم تا برم و بیام
صلوات
مژگان جان هرکس تجربه داره بنظرم مواردی که راضی نبودن و استرس زاست گوش نکنید.اگه به حرفاشون گوش بدید و همکاری کنید خوبن.من ۱۲ ساعت طول کشید زایمان کنم و دو سری شیفت عوض شد بنظرم همشون خوب بودن
2731
2740
خواهر من عمومی بود اخریشو خیلی اذیت شدیم بچه اش خوابش سبک بود بچه های دیگه جییییغ میزدن این بیدار میشد
کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
الان تاپیکتون رو توی نی نی سایت دیدم خب احتمال اذیت شدن توی اتاق عمومی هست مثلا من اروندبودم هرساعتی زایمان کنی همراه فقط8صبح تا8شب پیشت میمیونه..مادوتاطبیعی بودیم یه سزارین...اون که سزارین بودخیلی اذیت شدکه همراهش9 صبح رفت تاساعت2 که مرخص شدیم خودش بایدکاراش رومیکردالبته اومدن کمکش یه بنده خدایی که طبیعی زایمان کرده بود... اتاق خصوصی بیمارستان اروندخیلی کوچیکن ولی بیمارستان اریاهمراه میتونه24 ساعته پیشت باشه...اونجا اتاق4تخته سه تخته ودوتخته هست من نمیدونم به چه شکل بیمارهارو توی اتاق میزارن من درهمین حد اطلاع داشتم
خدایابه بزرگیت قسم...میشه زودیه باردیگه مادربشم؟قول میدم این دفعه جبران کنم
من اتفاقا اروندم شنیده بودم همراه رو نمیزارن کامل بمونه پس فکر کنم بهتره اتاق خصوصی بگیرم ممنونم از راهنماییت
خودت باش! نه تندیسی که دیگران میخواهند.وقتی قالب فکری دیگران می شوی ، زیبا می شوی به چشمشان. اما قبول کن تمام مجسمه ها شکستنی هستند
راستی فکرکنم اتاق خصوصی هاش سرویس بهداشتی ندارن...راستی حتما شونه وعطرباخودتون ببریدمن نبردم خیلی خجالت کشیدم
خدایابه بزرگیت قسم...میشه زودیه باردیگه مادربشم؟قول میدم این دفعه جبران کنم
باشه عزیزم ممنون چقدر بد که سرویس بهداشتی ندارن بهرحال فکر کنم لازمه برم قبل زایمان شرایطشو بپرسم و باهاشون حرف بزنم
خودت باش! نه تندیسی که دیگران میخواهند.وقتی قالب فکری دیگران می شوی ، زیبا می شوی به چشمشان. اما قبول کن تمام مجسمه ها شکستنی هستند