2752
2734
عنوان

خواهرم دیروز از ایران برگشت کانادا میگه

| مشاهده متن کامل بحث + 1306 بازدید | 60 پست
اینقدر لباسای قشنگی میاره . اصلا قابل مقایسه نیست. مزون دور میگیره نه مغازه. 

همين امروز از يكي از نزديكانم كه ساكن ايرانه پرسيدم چطور با ميگذروني ؟ هم خونه داره ، هم ماشين هم كار خوب ،واقعا گفت به سختي گفت خيلي خيلي سخته 

همين امروز از يكي از نزديكانم كه ساكن ايرانه پرسيدم چطور با ميگذروني ؟ هم خونه داره ، هم ماشين ...

خوب همینو من دارم میپرسم. خواهرم میگفت پاساژا غلغله س و زندگی کامل جریان داره. میپرسم رمزش چیه؟ مشاغل ازادو درک میکنم ارایشگر از مشتریش میگیره میره مغازه دیگه خرج میکنه، ولی بقیه چه ترفندی دارن؟ 

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خوب همینو من دارم میپرسم. خواهرم میگفت پاساژا غلغله س و زندگی کامل جریان داره. میپرسم رمزش چیه؟ مشاغ ...

پاساژا براي خريد نميرن اينستا رو ببين اغلب ويندوشاپينگه ، خيليا ميذارن كه ميرن چرخي ميزنن دست خالي برميگردن ، بيشتر جنبه تفريحي داره 

والا عموی من از کانادا اومد ایران خیلیم راضی بود😂 هر سال دو سه ماه میاد ایران واسه دختر و زنش و ع ...

اره منم زیاد دیدم از اونور اینجا دکتر میان. حتی ردیدم از اینجا هم براشون خوراکی نیفرستن! ی بلاگره هست از اینجا براش شکلات فرستادن کانادا. خدایی بعد ما سروکله میشکنیم برا  شکلات خارجی

برای کسانی که دوستشان داری نوری باش🌱
2731
پاساژا براي خريد نميرن اينستا رو ببين اغلب ويندوشاپينگه ، خيليا ميذارن كه ميرن چرخي ميزنن دست خالي ب ...

شاید همینه. البته امیدوارم اینطور نباشه و واقعا اوضاع باطنش مثل ظاهرش باشه.  راستش من میخواستم واسه دخترم از ایران معلم آنلاین بگیرم طرف گفت جلسه ای دو و پونصد من دود از سرم بلند شد زنگ زدم خواهرم که این چی بود دیگه سر درد دلش باز شد که اون ایران ارزون و دلار ببری ریال خرج کنی دیگه وجود خارجی نداره.

شاید همینه. البته امیدوارم اینطور نباشه و واقعا اوضاع باطنش مثل ظاهرش باشه.  راستش من میخواستم ...

معلم چي ؟؟ اگه زبان و ادبيات فارسيم ميخواي همون توي گروههاي ايراني  بگردي بهتر به جواب ميرسي 

اره منم زیاد دیدم از اونور اینجا دکتر میان. حتی ردیدم از اینجا هم براشون خوراکی نیفرستن! ی بلاگره هس ...

خوراکی ایران به طبع ایرانی سازگاره.واقعا این یکی جایگزین نداره چه گرون باشه چه ارزون. 

اخه چه لباسي از ايران ميشه اورد ؟؟مخصوصا ميشه همه چي رو ميسيز مفت خريد  فقط محصولات چرمي ايرانو ...

عزیزم اونا برندن برررند. تو توی پای یکی از این بلاگرا ی محصول چرمی ایرانی پیدا کن. با اینکه کیفیتشون بی نهایت خوبه. اما سه برابر پول  چرمو میدن ی کفش برند ک واقعا خم خوشکل نیستن فقط برای تینکه نشون داده بشه کفشش گرونه 

معلم چي ؟؟ اگه زبان و ادبيات فارسيم ميخواي همون توي گروههاي ايراني  بگردي بهتر به جواب مير ...

نه ریاضی و فیزیک دانشگاه میخواستم. گفتم از ایران بگیرم هر روز باشه هم معلم باشه هم کوچ بچه رو اکانتبل نگه داره

خوراکی ایران به طبع ایرانی سازگاره.واقعا این یکی جایگزین نداره چه گرون باشه چه ارزون. 

پس این همه ایرانی خارجی پسند از کجا میان؟؟ حتی اب معدنیشونم خارجی باشه میگیرن

نه ریاضی و فیزیک دانشگاه میخواستم. گفتم از ایران بگیرم هر روز باشه هم معلم باشه هم کوچ بچه رو اکانتب ...

چرا نميگي بره قسمت  تويترينگ دانشگاه استفاده كنه ، راحت ميتوانه كمك مجاني بگيره چرا پول بدي بابتش 

عزیزم اونا برندن برررند. تو توی پای یکی از این بلاگرا ی محصول چرمی ایرانی پیدا کن. با اینکه کیفیتشون ...

خوب اون بلاگرا. معاشش از طریق همین کاراس. آدم عادی به جنس توجه میکنه. کتونی ایران خوب نیست کفش بدک نیست لباس منتها ایران خیلی خوبه.

چرا نميگي بره قسمت  تويترينگ دانشگاه استفاده كنه ، راحت ميتوانه كمك مجاني بگيره چرا پول&nb ...

ترم قبل رفت به درد نمیخوره اونام دانشجوهای سال بالاترن اونطوری مسلط نیستن. الانم میره منتها میخواستم یه چیز بهتر باشه.

ترم قبل رفت به درد نمیخوره اونام دانشجوهای سال بالاترن اونطوری مسلط نیستن. الانم میره منتها میخواستم ...

تي اي ها اغلب دانشجوهان اما بعضي دانشگاهها خود استاتيدم يه هزينه اضافي ميگيرن از دانشگاه ميگيرن توي افيس هستن اگه باهاشون هماهنگ باشه رياضيام كه سختتريناش مال گروه فايننس و مهندسيه كه اونم خدايي سخت نيست ترماي اول اغلب خوبن 

2706