2752
2734
😂😂😂 بهتره بگیم من تویم یا تو منیییی

دوقلوهای افسانه ایییییییییییی

دیدی اون چان پدصگ اومده تو بابل برای استیا دراما درست کرده؟بد گفت برای درامای بعدی میتونین نِرد چان یا *یاد نیس دقیقا ولی فک کنم این بود:/*بد بوی رو انتخاب کنین:/سک*سی چانم ممنوعه چون ممکنه کنترلم رو از دست بدم:/

آخه پدصگگگگگگگگگگگگگگگگگ من چی تو تربیت تو کم گذاشتم انقد بلبل زبونی میکنیییییییییی؟

Enfp-همون ماسک اسبی که هان گذاشت رو کلش:/اکانت دست 2 نفره.شیپرم نیستم به مولا:/
همونیم که راجب سولی باهم حرف زدیم:/ چخبرررررررر؟:/ میگن تیزر فصل 2 اسکویید گیم اومده

اهااااا خوبییی؟

قربونت سلامتی

اره منم شنیدم😍

نه مستی نشان کفر است،نه جانماز نشان دینداری!..💛🌻 🚫درخواست دوستی نمیپذیرم.💛🌻 خدایا اگه دنیات اینه، شرمنده من نمیخوامش💔                                              

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اهااااا خوبییی؟ قربونت سلامتی اره منم شنیدم😍

خوبم مرسییییییییییییییییی

آها خوبه

ولی من نرفتم برم ببینم انقد ذوق کردم*اصنم به خاطر درس نیس*:/

Enfp-همون ماسک اسبی که هان گذاشت رو کلش:/اکانت دست 2 نفره.شیپرم نیستم به مولا:/
خوبم مرسییییییییییییییییی آها خوبه ولی من نرفتم برم ببینم انقد ذوق کردم*اصنم به خاطر درس نیس*:/

:)))

😂😂😂😂🫂

نه مستی نشان کفر است،نه جانماز نشان دینداری!..💛🌻 🚫درخواست دوستی نمیپذیرم.💛🌻 خدایا اگه دنیات اینه، شرمنده من نمیخوامش💔