2752
2734
عنوان

ترشح سفید در اوایل بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 1016 بازدید | 36 پست
سلام عزیزم،انشالله هرچه زودتر نتیجه بگیری، من با توجه به تجربه ای ک تو این ۳ سال ناباروری دارم شما ح ...

باید برم دکتر برام بنویسه ممنون از راهنماییت ولی اول میگم همسرم بازم آزمایش اسپرم بده ببینم اوضاع بهتر شده یا نه چون وقتی حرکتی نداشته باشه من هر کاری کنم بی فایدست

باید برم دکتر برام بنویسه ممنون از راهنماییت ولی اول میگم همسرم بازم آزمایش اسپرم بده ببینم اوضاع به ...

اره قطعا حرکت و موفولوژی اسپرم مهم تره، من با فرض نرمال بودن آزمایش همسرتون گفتم جونم. بازم سوالی داشتی بپرس، اینم بگم حرکت اسپرم همسرمم کند بود خودم کوآنزیم دادم آزمایشش نرمال شد و عالی، البته بعلاوه داروهای متخصص که مصرف میکردن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

برات آیه الکرسی خوندم انشاالله ب زودی دلت شاد بشه و ی نینی بیاد تو دلت .

گلم، ممنون برام دعا کردی، بعد ۴ روز تاخیر آزمایش دادم بتا ۹۰۰ بود.

فقط 16 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گلم، ممنون برام دعا کردی، بعد ۴ روز تاخیر آزمایش دادم بتا ۹۰۰ بود.

جدی بسلامتی😍انشاالله ک همه مراحلش ب خوبی بگذره و سالمو سلامت ب دنیا بیاد و قدمش براتون خیر باشه .

منم دیروز رفتم سنو ساک بارداری دیده شد ولی گفت زود اومدی دو هفته بعد بیا اما وقتی راه میرم و کارا خونمو میکنم یکم لکه قهوه ای میبینم استراحت ک میکنم دگ لکه نیست .بدبختیم اینه ک با اینکه مامانم اینا همسایمونن  دلم نمیاد کسی رو ب زحمت بندازم حتی اگ درد هم داشته باشم خودم کارامو میکنم😣😣

جدی بسلامتی😍انشاالله ک همه مراحلش ب خوبی بگذره و سالمو سلامت ب دنیا بیاد و قدمش براتون خیر باشه . ...

ممنون  گلم، توکل به خدا ، ولی کمک بگیر، سلامتی تون مهم تره.

فقط 16 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40