2737
2734
عنوان

کرم مرطوب کننده برا پوست جوشدار

| مشاهده متن کامل بحث + 21837 بازدید | 41 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزیزم اولویت پوست چرب یه پاکسازی خیلی خوبه..ابتدا با ژل شستشو پوست رو سطحی تنیز میکنه بعدش با تونر ب ...

تونر و تونیک هر دو باید استفاده شه؟ 

Ayhanim هستم داشتم تایپ میکردم دیدم لغو کاربری,شدم 😒😒😒😒😒

برا چوست چرب دوتا مرطوب کننده رو تعریفشو شنیدم یکیش سینره مدلی ک روش نوشته هیدرا پلاس ینی هم مرطوب کنندگی و هم ابرسانی داره چربی پوست رو کنترل میکنه و منلفذ رو ادعا داره کوچیک میکنه . 

دومیش هم مرطوب کننده هیدرودرم ک اون هم ادعای مرطوب کنندگی عمیق در کنار ضد جوش بودنش برای موشتای جرب رو داره و پ هاشش هم پنج و نیم هستش

عزیزم پوست آسیب دیده رو به هیچ وجه نباید کرم و مرطوب کننده بزنی چون همه شون اسانس دارن از عطر و الکل ...

عزیزم مرطوب کننده و خصوصا ابرسان  برای پوست چرب هم لازم و حتمیه اینو من نمیگم دکتر پوست میگه . اون پمادی هم ک گفتید بدون تجویز پزشو نباید استفاده کرد سرخود

2738
برا چوست چرب دوتا مرطوب کننده رو تعریفشو شنیدم یکیش سینره مدلی ک روش نوشته هیدرا پلاس ینی هم مرطوب ک ...

البته خودم هنوز نگرفتم این دوتا  نمیدونم واقعا کدومش برای پوست مختلط بهتره و از جوش و جوش زیر پوشتی جلوگیری میکنه. ولی اگ وسی استفاده کرده لطفا تجربتونو گفتنی منم منشن کنید یادتون نره😘

عزیزم پوست آسیب دیده رو به هیچ وجه نباید کرم و مرطوب کننده بزنی چون همه شون اسانس دارن از عطر و الکل ...

دوست عزیز، بتامتازون جزو دسته‌ی کورتونهاست، ممکنه علائم رو سریع بهتر کنه، ولی خودش باعث نازکی پوست می‌شه. اگر یه وقتی خواستین برای درمان پوست آسیب‌ دیده ازش استفاده کنین، کمی از اون رو با مقدار بیشتر پماد دکسپانتنول قاطی کنین و بعد دو سه دفعه استفاده فقط همون دکسپانتنول رو بزنین، نه عطر داره نه اسانس. یه پماد پایه‌ است با قیمت خیلی مناسب از داروخانه می‌تونین تهیه کنین. و پماد A+D هم چشمی نیست، اون پماد A ئه که چشمیه. 🌺🌺