2752
2734
رومینا جونم اگه برا کفش چرم هزینه کنی واقعا ارزش داره دوستم البته اگه مثلا دلتو نمیزنه خب عالیه مانتو ام با . 180 150 میتونی پیدا کنی میمونه روسری
قشنگ ترین هدیه دنیا رو خدا داده به من 😍😍😍😍😍
منم واسه خرید لباس و کیف و کفش عید خودمو شوهرم 600 میخوام بزارم کنار .. تازه شوهرم گفت چه خبرررره چرا انقدر زیاد
اگر میدونستید ۹۰درصدِ آدمای دورتون از خوشحالی و موفقیتتون خوشحال نمیشن، هیچوقت چیزی که صددرصد قطعی نشده رو به هیچکس نمیگفتید‌ 😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم جنس گرون خریدن که هنر نیست خوب خرید کردن هنره از حراجهای اخر سال خرید کنی مسلما میتونی جنس خوب و باکیفیت و با قیمت کمتر خرید کنی من یه مدل مانتو دیدم که 400 تومنه با کمی وقت گذاشتن پارچه اون مانتو رو پیدا کردم یک متر و نیم خریدم شد 80 تومن البته یه خیاط خوب دارم و 50 هم پول دوخت یعنی کلا برا من شد 130 تومن
به این فروشگاه سر بزنید

فروشگاه اینترنتی لباس

فرصتی به نظیر برای خرید از ترکیه دریافت در ایران
حراجی های همزمان با فروشگاههای ترکیه برند های
ال سی وایکیکی , دیفاکتو ؛ ماوی , کیگیلی , کتون
یک کلیک مساوی با یک خرید
شروع قیمت ها از 9 لیر
فروشگاه اینترنتی لباس http://urmode.com