2733
2734
نقدی امکان برداشت وجود نداره فقط خرید کالا

تلویزیون شنیدم از این ماه مشخص میشه کسانی که با این پول کالا بگیرن دیگه نمیتونن نقدی برداشت داشته باشن یا به عکس 

«در این درگه که گه گه که که و که که شود ناگه » «مشو غره به امروزت که از فردانهی اگه»
ولی واس ما هنوز کلا یارانه نریختن  اونو یعنی ریختن الان لازم دارم

نه برا هیچکسی نریختن تحت پوشش شده ۲۰،،دهک یک تا سه ۲۵،ومابقی ۳۰ واریز میشه 

«در این درگه که گه گه که که و که که شود ناگه » «مشو غره به امروزت که از فردانهی اگه»

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

تلویزیون شنیدم از این ماه مشخص میشه کسانی که با این پول کالا بگیرن دیگه نمیتونن نقدی برداشت داشته با ...

خوب اینو که میگن ربطی به یارانه نداره به مناسبت دهه ی فجر دادن (طرح فجرانه) اونم به مدت ۳ ماه که فقط میتونی باهاش ۱۱ قلم جنس بگیری 

یارانه کلا  جدا از این طرحه

خدایا شکرتتتتتتت 

●●●●●●●●●عزیزان که راجب یارانه سوال داشتن من ،امین الان با یکی از دوستان که دیلی مارکت کار میکنه صحبت کردم ،،هر کسی کالا خرید کنه به ازای هر نفر ۷۰۰ خرید نفری ۲۲۰ دولت اعتبار هدیه میده یعنی پولی در کار نیست ،،شما خرید که کردید دولت ۲۲۰ کمکتون میکنه اونم به صورت اعتبار برا چند اقلام اصلی