2733
2734
عنوان

مامانایی که بچه دوم دارید یه لحظه میاین

| مشاهده متن کامل بحث + 459 بازدید | 49 پست
هووی مادرو خوب اومد😅😅سزارین شدم دومی خیلی سخت بود خونریزیم  تو اتاق عمل بند  نمیومد بعد ...

منم از این میترسم ک دومی برام سخت باشه ۴سالو دوماهشه اره میگه ولی سازگاریش با بچهای دیگه برا چن ساعته ی دل میگم نیارم وقتی این داره اذیتم میکنه ی دلم میگه از بچه دارشدنم بگذرم بخاطره بچم درست نیس شایدم با اومدنه بچه دوم بهترشه ولی دیر نیس بنظرت ایکاش زودترمیاوردم دوس دارم دومیم دختر باشه بازی کنن باهم ولی عشق پسرم کلا سر درگمم خخخ

میدونین خوشبخت ترین زن عالم کیه اجازه بدین خودم بگم:حوا بخاطره اینکه مادرشوهر نداره خواهرشوهرنداره جاااررری نداره وازهمه مهمتر اینکه شوهرش آآآآآآدمه🤣🤣🤣
منم از این میترسم ک دومی برام سخت باشه ۴سالو دوماهشه اره میگه ولی سازگاریش با بچهای دیگه برا چن ساعت ...

عین خودمی منم فکر میکردم دومی پسره بخاطر همین سقطش نکردم نگهش داشتم 

کلا دو تا بچه کارت بعنوان مامان دو برابر میشه حتی اگه تو بهترین حالت شوهرت همجوره کمکت کنه بازم یسری مسئولیتا هست که بعنوان مامان رو شونه توئه

اولی اگه ۴ سالو دو ماهشه میخای بیاری زودتر بیار اگه دست دست کنی بذاری یکسال دیگه تا بدنیا اومدن بچه دوم اولی پیش دبستانی میره اونوقت برات خیلی سخت میشه چون اون تو سن مدرسه اس دومی تازه بدنیا اومده تو باید از آب و گل درش بیاری اصلا دو تا دنیای متفاوت دارن هردوتاشون 

شما چند سالتونه؟ شرایط مالیتون خوبه؟ 

من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد.

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

عین خودمی منم فکر میکردم دومی پسره بخاطر همین سقطش نکردم نگهش داشتم  کلا دو تا بچه کارت بعنوان ...

البته الان دوتا جنس متفاوت داری کسیم نمیتونه حرفی بزنه دهنشون بسته میشه خخخخ اخه تنبلی دارم دوس دارم تابستون اقدام کنم بهار دنیا بیارمش خونم کوچیکه نیمه ساختم یکی دارم دارم درست میکنم یا شایدم بفروشیمش بدنیس خداروشکر دخترم یکم ولخرجه فقط ۱۹سالمه

میدونین خوشبخت ترین زن عالم کیه اجازه بدین خودم بگم:حوا بخاطره اینکه مادرشوهر نداره خواهرشوهرنداره جاااررری نداره وازهمه مهمتر اینکه شوهرش آآآآآآدمه🤣🤣🤣
البته الان دوتا جنس متفاوت داری کسیم نمیتونه حرفی بزنه دهنشون بسته میشه خخخخ اخه تنبلی دارم دوس دارم ...

دوست داری بیار گلم یکم اولاش بهت سخت میگذره تا یکسال ولی بعدش راحت میشی 

خدا رو شکر وضع مالیتون خوبه

سنی هم نداری ۱۹ سال خیلی جوونی 

من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد.
دوست داری بیار گلم یکم اولاش بهت سخت میگذره تا یکسال ولی بعدش راحت میشی  خدا رو شکر وضع مالیتو ...

دوس دادم تا سنم کمه یکی بیارم فعلا شوهرم میگه ن