2733
2734
دختر من نفتالین خورده بود به من نگفته بود ،نصفه شب دیدم بالا اورد تو رختخواب ،بعدش صبح گفتم مامانی د ...

وااای خداروشکر ک‌چیزیش نشد 

چقد ما مامانا گناه داریم ولی

خداخودش حافط این‌کوچولوهای فضول باشه

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

وااای خداروشکر ک‌چیزیش نشد  چقد ما مامانا گناه داریم ولی خداخودش حافط این‌کوچولوهای فضول باشه

اره بخدا این فسقلیا یه کارایی میکنن که به ذهن ما نمیرسه 

برای سلامتی تو دلیم یه صلوات میفرستی 🙏👼خدا جونم پسر کوچولومو صحیح و سالم برسون بغل من و باباییش و آبجیش 💖چشمام فقط خیره به دستای توهست مهربون پروردگارم ،کمکم کن ♥️پسر کوچولوی من ۲۸ مرداد به دنیا اومد و زندگیم رو رنگی رنگی کرد ،امروز ۲۸ شهریور پسرم یه ماهشه 😍😊تو که لبخند میزنی منو از نو میسازی پسرم ،تو رو اینقدر دوست دارم که نمیتونم با کلمات بیان کنم ،الان وارد یه تاپیک شدم که عنوانش این بود(مادر بودن چجور حسیه ؟؟)منم اومدم نظر بدم که دیدم با هیچ کلمه ای نمیتونم بیانش کنم ،نمیتونم بگم یه بچه وقتی وارد زندگیت میشه زندگیت چقدرررررر متحول میشه خداااا یااااا این حس خوب رو برای همه ارزو میکنم ،شکرت یا رب که منو لایق مادر شدن دونستی 🙃😍😍😍پسر کوچولوی من امروز ۶ ماهه شده و دیگه واسه خودش مردی شده ،بمونی برام عزیز مادر 😘تو و خواهرت دنیای من شدین ،باورم نمیشه ،من ،همون دختر شوخ و شیطونی که سر و تهشو میزدی ازش جوک و لطیفه و خنده میبارید حالا ۱۴ ساله که یه مادر نگران هستم ،اره من نگران فرزندانم میشم ،این خلصت و ویژگی مادرهاست ،الهی که ابجیت مامان بشه و تو بابا بشی و منم زنده باشم و اون روزها رو ببینم ،با موهای سفید و یه عصا تو دستم واسه بچه هاتون داستان تعریف کنم 😂
اره بخدا این فسقلیا یه کارایی میکنن که به ذهن ما نمیرسه 

من یه تجربه از بچه اولم داشتم ک سربطری دارو رو باز گردم و مخاست بخوره

هنیشه بعد دارو دانشون محکم میبندم

الانم براهمین این تامیک و زدم ک موقعیتای مختلف و بفهمم و حواسم بیشتر جمع کنم

بخدا بچه هام اگه چیزیشون بشه می‌میرمم

توهم بهت حس بی عرصگیدست میده ؟من‌که هربار چیزی میشه هم‌خودمو میزنم هم‌مخام بمیرم ک بیعرضم

نه عزیزم. اتفاقه پیش میاد

۱۴۰۱/۱/۱۰   امروز صدای قلب کوچولوشو شنیدم. بهترین حس دنیا😍 دعا کنین بمونه برام💚 از سقط متنفرم دیگه نمیخام تجربه ش کنم😢 انشالله خدا برای همه ی اونایی که منتظرنی نی هستن معجزه کنه. آمین💋💚💜💙💛۱۴۰۱/۲/۱۷  امروز رفتم سونوی ان تی....گف نی نی م دخمله😍خدایا ازت ممنونم که هوامو داری💄💅👠👗👸💗۱۴۰۱/۲/۲۲ امروز دکتر گف چون توی فامیلتون مشکل ژنتیک دارین حتما برا نی نی ت ازمایش سلفری بده. هزینه ش خیلی زیاده. فقط خداکنه بچه م سالم باشه😢۱۴۰۱/۳/۷هنوز جواب سلفریم نیومده جون به لبم کرده این آزمایشگاه. 😕اگه به لطف خدا سالم باشه میخام به خانواده همسرم بگم که باردارم. 😐۱۴۰۱/۳/۸امروز جواب آزمایش سلفریم اومد. خداروشکر بچه م سالمه😍😍از خوشحالی به مرز سکته رسیدم😜💃۱۴۰۱/۳/۲۸امروز بدترین روز زندگیمه حس میکنم کیسه آبم پاره شده. نصف شب که شوهرم بیاد میرم زایشگاه براچکاپ.....خدایا دخترمو از تو میخام فقط😭😭۱۴۰۱/۳/۲۹خدایاشکرت مشکلی نبودـ ترشحاتم مال کیستی هست که تو تخمدون چپم رشد کردهـ .بچه م سالمه....عاشقتم خدای خوبم😍😍😘😘1401/6/27امروز 32هفته م رفتم واسه وزن نی نی .دکترگف وزنش کمه 1600.شایدم صد گرم کمتر یک هفته هم کمتر از سن بارداریمه😓🥲کیست توی تخمدانمم خیلی بزرگ شده همش آبه خدا کنه نترکه برام شر درست نکنه🥺🥺وضعیت بچه مم بریچ هست فعلا سزارین پیش رومه😑خدایا امروزم دلم گرفته دخترمو مثل همیشه میسپارم به خدت. 💚التماس دعا مامانای مهربون نی نی سایت💚1401/7/21بلخره نی نی من امروز شش روزه شده. با وزن 1900تو هفته سی و پنجم بارداری دنیا اومد.....متاسفانه مسمومیت حاملگی دچار شدم و با فشار20اورژانسی سزارین شدم‌‌....خیلی خیلی ریزه.یک‌کم هم وزن ازدست داده. خدایا کمکم کن دختر نازمو بسلامت بزرگش کنم و این روزای سخت تموم بشه❤️اینم از خاطرات تلخ و شیرین بارداری من.🌷🌷🌷🌷💚وزن یکماهگی2400🧡وزن دوماهگی3600💙وزن چهارماهگی5100♥️وزن شش ماهگی 6200🩵وزن نه ماهگی 7200🩷وزن یکسالگی۸۵۰۰😍😍۱۴۰۲/۷/۱۵اولین تولدت مبارک عشقم🎉🎉🎉🎉وزن 16ماهگی 9500💚وزن۱۸ماهگی ۱۰

عزیزم بچه ها رو گاهی فقط خدا حفظ میکنه... کلا تا سن دوسال بچه خیلی خطرناکه. چون زیاد ترس رو نمیفهمه و همه چی رو میخواد امتحان کنه... تا میتونید وسایل خطرناک رو دور کنید از دست و پاشون... شکستنیها رو جمع کنید... مراقب اتو و چای و غذای داغ باشین.... مراقب اویزها باشین که دستشون برسه، میکشن و خطرناکه... لبه های میز و مبل رو اگه تیزه ضربه گیر بچسبونید... اگر پله دارین فرش کنید که اگرم خدای نکرده افتادن ضربه جدی نخورن..... مراقب درهای خروجی خونه باشین که نتونن باز کنن و برن.... 

خدا حفظ کنه همه بچه ها رو از بلا.... پای ادم که میرسه بیمارستان و درمانگاه و بعضی بچه ها رو میبینه متوجه میشه چه خطراتی رو رد کرده.... 

🇵🇸وای به روزی که ببارد سجیل🚀🚀🚀 مهم اینه خدا با ماست💪💪💪من مامان شاد و پرانرژی چهار تا دسته گلم(بگو ماشاالله).... اگه سؤالی در زمینه بارداری، همسرداری و بچه داری داشتین خوشحال میشم کمکتون کنم.....
عزیزم بچه ها رو گاهی فقط خدا حفظ میکنه... کلا تا سن دوسال بچه خیلی خطرناکه. چون زیاد ترس رو نمیفهمه ...

اره درست میگین

خانما این نرده ها ک‌تو اینستا نشون‌میده خارجیای میزارن جلو اشپزخونشون 

چیه اسمشون؟

گرونه؟

من دکوری ندارم تو خونه.. تلویزیونم زدیم به دیوار.... کابینتای پایینم شکستنی نداره. بیشتر لگن و سبد و قوطی اینا میزارم که اگرم باز کرد سرش به همونا گرم شه.... 

یبار لباسای شوهرمو اتو زدم سریع بردم طبقه پایین دم در بهش بدم چون یه مراسم داشتن و داشت میومد دنبالشون... سر صبح بچه ها خواب بودن... یهو صدای جیغ پسرم اومد.. تا رفتم دیدم اتو رو انداخته رو دستش... یک سال و نیمه بود.. دستش وحشتناک سوخت تا دوماه درگیرش بودیم.... دیگه تا اتو میزنم سریع جمعش میکنم.... 

🇵🇸وای به روزی که ببارد سجیل🚀🚀🚀 مهم اینه خدا با ماست💪💪💪من مامان شاد و پرانرژی چهار تا دسته گلم(بگو ماشاالله).... اگه سؤالی در زمینه بارداری، همسرداری و بچه داری داشتین خوشحال میشم کمکتون کنم.....
اره درست میگین خانما این نرده ها ک‌تو اینستا نشون‌میده خارجیای میزارن جلو اشپزخونشون  چیه اسم ...

ندیدم عزیزم اینستا ندارم.... حالا جیزی هم بزاری جلو اشپزخونه، باز وایمیسن انقدر گریه میکنن که مجبوری بازش کنی.. راهش اینه محیط رو امن کنی تا جایی که جا داره.... مثلا شوینده های خطرناک نباشه دم دست.... شکستنی.... وسایل تیز و خطرناک.... ایناها نباشه.... من تا یه مدت سرپیچ شعله های گاز رو هم برمیداشتم که شعله زیر غذا رو کم و زیاد نکنن.... 

دخترم تو شیش ماهگی قاب سیکارت تو گلوش گیر کرده بود منم که بچه اول اصن نمیدونستم چیشده باید چیکار کنم ...

۳ انگشت بالا تر از ناف 

دستت و حلقه میکنی محکم یهو میبری تو و فشار میدی میپره بیرون

2706