2752
2734
عنوان

خانوما خیلی تنبلم🥲🥲

| مشاهده متن کامل بحث + 268 بازدید | 27 پست
من یه ساعت اگه یه کابینت هم تمیز کنم کار در اومده  حیف....

حالا تو انجامش بده یه دونه کابینت هم خوبه به خودت فشار نیار ،،هنوز تا عید یک ماه و نیم فرصت داری

اگر روزی ازم بپرسن چه آدمایی رو بیشتر دوس داری، میگم اون‌هایی که توی زندگی بیشتر از همه رنج کشیدن. رنج! نه به منزله غم. که غم هم میتونه شکلی از رنج باشه. رنجی که به معنی رشد و رسیدن به نورِ امید وسط تاریک ترین روزهای زندگیشون باشه. اون آدم‌ها شاید زیاد کتاب نخونده باشن. شاید سواد زیادی نداشته باشن. شاید پولدار نباشن. ولی عمیقن. انسان های عمیق رو دوس دارم. اینکه حتی با سکوتشون هم حرف های زیادی دارن. اگه یه روزی ازم بپرسن چه آدمایی رو بیشتر دوس داری، میگم اون آدمایی که با رنج قد کشیدن ...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به شوهرت بگو بریزه بیرون همه رو.  بعد دیگه مجبوری یا دوباره چرب و کثیف بچینی یا بشوری

یه کابینتو ریختم بیرون ولی اومدم نشستم پیش گوشی حال ندارم بلند شم 

حال ندارم بخابم🥲🫥

2731
از صبحهدیه کابینت ریختم بیزون ....

قرص اهن میخوری؟کم خونی نداری؟از اینا هم میتونه باشه ها

اگر روزی ازم بپرسن چه آدمایی رو بیشتر دوس داری، میگم اون‌هایی که توی زندگی بیشتر از همه رنج کشیدن. رنج! نه به منزله غم. که غم هم میتونه شکلی از رنج باشه. رنجی که به معنی رشد و رسیدن به نورِ امید وسط تاریک ترین روزهای زندگیشون باشه. اون آدم‌ها شاید زیاد کتاب نخونده باشن. شاید سواد زیادی نداشته باشن. شاید پولدار نباشن. ولی عمیقن. انسان های عمیق رو دوس دارم. اینکه حتی با سکوتشون هم حرف های زیادی دارن. اگه یه روزی ازم بپرسن چه آدمایی رو بیشتر دوس داری، میگم اون آدمایی که با رنج قد کشیدن ...
قرص اهن میخوری؟کم خونی نداری؟از اینا هم میتونه باشه ها

گاهی میخورم 

مولتی هم‌یه ماهه شروع کردم

البته بچمم هنوز شیر میخوره

تنیددنم داقعا این‌حجم خستگیم برا چیه

کلا ۱۰ساعتم بخابم از خاب ک‌پامیشم بیحوصله و خستم

گاهی میخورم  مولتی هم‌یه ماهه شروع کردم البته بچمم هنوز شیر میخوره تنیددنم داقعا این‌حجم خست ...

طبیعی نیست ،به نظرم آزمایش بده ببین مشکلت چیه به نظر من که کم خونی داری ،بچه هم شیر میدی باید زیر نظر پزشک دارو بخوری

فک کنم فکر خوبی باشع😅شل و ولیم  کند کاریمو چکار کنم؟ ببین میرم اشپز وحشت مکنم الان ک بهم ...

من به حدی دستم فرزه که خدامیدونه.  ۱۸ساله ازدواج کردم دستم به شدت فرزه.  کاش نزدیکت بودم کمکت میکردم

من به حدی دستم فرزه که خدامیدونه.  ۱۸ساله ازدواج کردم دستم به شدت فرزه.  کاش نزدیکت بودم ک ...

عزیزم چقد مهربونی قربونت برم

برا تمیزی خونت چکار مکنی؟

من یکم ک میسابم دیگه خسته میشم نمتونم ادامه بدم