2733
2734
عنوان

گوشی و تبلت خوب چی پیشنهاد میکنید برای خرید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 91 بازدید | 23 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

من ک میگم سامسونگ سری جی واس ونوت تا ۵
ذهنیت ما تعیین میکنه روزمون چجوری بگذره👅 از پیله تنهاییت بیرون بیا😉 و از سختیهای پیش روت درس بگیر👌 همین سختیهاست که تو رو میسازه💓 پس امروز یه روز خوبه🐾 مگه اینکه با فکر دیروز خرابش کنی😜
اون نوت۷هست نه اس۷
ذهنیت ما تعیین میکنه روزمون چجوری بگذره👅 از پیله تنهاییت بیرون بیا😉 و از سختیهای پیش روت درس بگیر👌 همین سختیهاست که تو رو میسازه💓 پس امروز یه روز خوبه🐾 مگه اینکه با فکر دیروز خرابش کنی😜
ترانه من ۱ساعت ونیم باتریم فوله واگه وب گردی کنم تا۱روز اگه استفادع نکنم تا۳روزم هستش
سیما بستگی داره چی می خوای چی برات مهمه دوربین وب گردی من نوکیا ال جی سامسونگ هواوی داشتم برندفقط سامسونگ
هر چی تبلت خریدی فقط ایسوس نگیر!!!!!گول گارانتیشم نخور! تبلت نوووو من یکسال میرفت گارانتی به دلایل مختلف اخرش عوضش کردن اونی هم که دوباره اک دادن خراب بود!!!!اصلا شدم سوژه با این تبلیه! دختر لنوو داره خیلی عالیع
هر چه تبر زدی مرا زخم نشد جوانه شد 
گوشی ک مشخصه چیه ب نوت هم میگن فبلت بزرگترازگوشی وتبلتم صفحه بزرگه من کیفیت عکس گوشیمودوست دارم ولی خب برای وب گردی ودانلود ازتبلت داداشم استفاده می کنم بعضی فایل هارونمیخونه
جی ۵سامسونگ اس ۵واس۶واس۷ البته گرونن هم اس۶و۷نوت ۴و۵ تبلتم خواستی از سامسونگ انتخاب کن ال جی ماهم خوبه هواوی اصلانخر پی۷هواویم ۱هفته کارکردبعدبیخودی سوخت تبلت داداشمم هواوی بود الکی خراب شد