2752
2734

بعد مصرفتون اگه موند بریزین به یه شیشه ی کوچیک و دربش رو ببندین بذارین فریزر ...من خودم یه دونه قوری کوچیک دارم که تو اون دم میکنم 👌

هر چی مصرف شد که هیچ هر چی موند ازش با همون قوری میذارم فریزر 👌 وقتی مهمون میخواد بیاد  در میارم و استفاده میکنم ازش 👌و دیگه دوباره خیس نمیکنم ...حیف و میل نکنین 👌 واقعا شرایط خیلی سخت شده .....

میگفتم 😊 زعفران و پیاز و سیب زمینی رو که ریختم اندازه ۳۰۰گرم برای هر بسته سوا کردم ....شد چهار بسته 

قشنگ پهن کردم برای کبابی 😋

یک کیلوش رو هم برداشتم مکعبی شکل خورد کردم باز تو زعفران و پیاز خوابوندم برای هر پلاستیک نفری شش تا گذاشتم 

که سیخ بکشیم 👌✅

هفت بسته هم اینطوری در اومد 👌😊نیم کیلو رو هم باز چرخ کردم گذاشتم همون‌جوری فریزر برای کوفته ✅

تا اینجا شد ۱۶۴۰✅

این از پروتین 😉 رفتم پنیر بگیرم پنیر لیقوان ۳۰۰

پنیر زینحناب ۳۹۰

پنیر لیقوان در جه دو ۱۸۰....گفتم بدین امتحان کنم 

خوردم دیدم ...تو مزه درسته اونی که گرون تر خوشمزه تر ولی اینکه بخواد ارزونتر بد مزه باشه ... نیست 👌خوردم گفتم خیلی خیلی بهتر از پنیر پگاه ..😊😉..یک کیلو هم پنیر گرفتم مصرفمون زیاد 

دو تا هم کره گرفتم دقیق دو تومن رو رند کردم 👌البته بگم ها همسرم ششصد برداشته بودم خودم تو باکس خرجی خونه داشتم صد تومن گذاشتم روش 

و مابقی روزا رو هم از باکس مخارج خونه گزروندم ....بعضا دیدی مثلا بودجه ام تو باکس کم بود روزمو با پنجاه تومن بستم 

بعضا زیاد تر بوده که مثل الان با ۱۴۲تومن می‌بندم 

و حبوبات هم همه چی گرفتم از قند و چای و ....همه و همه چی نه ملیون شد سه ماهه چک دادم عزیزان ♥️هر ماه قرار از خرجی خونه سه تومن سه تومن بذارم کنار ...ولی هیچ وقت به همسرم نمیگم که خودم میذارم کنار ....میگم خودش به فکرش باشه و اون روز نه ملیون پول بیاره جای چک رو پر کنیم ✅

اون نه ملیون رو هم که تحت هر شرایطی باید بیاره✅که  دوباره میشه پس انداز طلایی امون 👌

تاپیک مدیریت مخارج ودرامدها ونحوه پس انداز کردنش و نکات مهم خانه داری و چالش دوماهه طلا 💰💰💰💱💸🤑🤩🧿💰💰💰💵💴https://www.ninisite.com/discussion/topic/7725604/%d8%aa%d8%a7%d9%be%db%8c%da%a9-%d9%85%d8%af%db%8c%d8%b1%db%8c%d8%aa-%d9%85%d8%ae%d8%a7%d8%b1%d8%ac-%d9%88-%d8%af%d8%b1-%d8%a7%d9%85%d8%af-%d9%88-%d9%86%d8%ad%d9%88%d9%87-%d8%a8%d9%87%d8%aa%d8%b1-%d9%be%d8%b3-%d8%a7%d9%86%d8%af%d8%a7%d8%b2-%da%a9%d8%b1%d8%af%d9%86%d8%b4-%d9%88-%d9%86%da%a9%d8%a7%d8%aa-%d9%85%d9%87%d9%85-%d8%ae%d8%a7%d9%86%d9%87-%d8%af%d8%a7%d8%b1%db%8c

معصومه خانوم عزیزم  یه سوالی میپرسم دوست نداشتی جواب نده گلم  عزیز اونروز نوشتی مادر پدر ... 

قربونت برم شرایط فرق می‌کنه ....یه وقتی میبینی اصلا برای خودمون بدون گوشت پختم ...مگه از شکممون فرار می‌کنه ؟😊😉

یه وقتی هم دیدی که یه بسته کوچلو داشتم ۲۵۰گرمی اونو ریختم 

ولی زمونی که مهمون میخواد بیاد فرق داره عزیزم ❤️ نمیشه که نیم کیلو گوشت ریخت ....نیم کیلو فوقش بشه شش هفت تکه 

شاید یه نفر  دو تا تیکه کشید ؟؟

به خاطر همون باید برای مهمون شش هفت نفره زیادتر بریزی که بد نشه ...به خاطر قیمت بالای گوشت هم صلاح ندونستم عزیزم 

خودمون باشیم میگم خیلی وقتها شده که گوشت ننداختم 

ولی بخوام ۶۰۰تومن برای یه وعده ی خورشت بندازم ...نه اصلا از لحاظ اقتصادی بصرفه نیست ✅و اینکه اینجا گوشت کیلویی ۷۵۰تومن اگه بخوای از اتکا یا جامبو خرید پروتین داشته باشی 

باید صبح زود بری تا تموم نشده بگیری 

تاپیک مدیریت مخارج ودرامدها ونحوه پس انداز کردنش و نکات مهم خانه داری و چالش دوماهه طلا 💰💰💰💱💸🤑🤩🧿💰💰💰💵💴https://www.ninisite.com/discussion/topic/7725604/%d8%aa%d8%a7%d9%be%db%8c%da%a9-%d9%85%d8%af%db%8c%d8%b1%db%8c%d8%aa-%d9%85%d8%ae%d8%a7%d8%b1%d8%ac-%d9%88-%d8%af%d8%b1-%d8%a7%d9%85%d8%af-%d9%88-%d9%86%d8%ad%d9%88%d9%87-%d8%a8%d9%87%d8%aa%d8%b1-%d9%be%d8%b3-%d8%a7%d9%86%d8%af%d8%a7%d8%b2-%da%a9%d8%b1%d8%af%d9%86%d8%b4-%d9%88-%d9%86%da%a9%d8%a7%d8%aa-%d9%85%d9%87%d9%85-%d8%ae%d8%a7%d9%86%d9%87-%d8%af%d8%a7%d8%b1%db%8c

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

معصونه جون چه طوری عزیز؟؟؟؟ راجع به طلاسی منم تحقیق کردم اینجا گفتم اما کسی نظری نداشت. اینطوری که ... 

فدات شم افسانه جون ❤️ هستیم عزیزم شکر 

نظر ها متفاوت گلم ❤️ ولی برای من عاقلانه است 

اولا که من با پولهای خیلی کم این حرکت رو میزنم در حد پنجاه ...صد ...و پول های کادو ...و تخفیف های جزیی که میگیرم تو خریدم ...یا مثلا میرم از جای ارزون خرید میکنم به هوای اینکه بیست تومن ...سی تومن 

ارزونتر باشه برام  من این نوع پول ها رو تبدیل میکنم عزیزم ❤️

که برای من فرصت بسیار بسیار خوبی 

هم پولم تبدیل میشه و به ریال نمی‌مونه 👌 و هم اینکه با بالا رفتن طلا سود جزیی میکنم  و هم اینکه کم کم جمع میشه یه روز میبینی شده یه گرم ..همین پول های خیلی خیلی ناچیز و بی ارزش میشن حامی ات 😍 پشتیبانت‌مثلا امروز جاری ام زنگ زد میام ناهار خونتون  یه حرکتی زدم 😉 اگه بعد پست شما حوصله داشتم می‌نویسم براتون 

یکی از آشناها به رحمت خدا رفته که صبح باید زود بیدار بشم ...و چند روزی هم سرم گرم سوگواری میشه  ..

میگفتم برای اومدن جاری یه حرکتی که هزینه ی کمتری برام بشه  ...پول اونو زود تبدیل کردم 😍اینطوری عزیزم❤️

و اینکه بابت کارمزد هم بگم عزیزم وقتی میریم بازار طلا همون‌طور که یه طلایی رو با ۷۵۰میکیری و با ۷۴۰میفروشی 

همون ساده تر بگم موقع خرید هفت درصد کم کم سود می‌کشن روش ...و موقع فروختن هفت درصد هم کم می‌کنه ازش 

تو سایت به جای ۱۴درصد فقط ۴درصد میدی 

با این شرایط فوق العاده که حضوری صد تومن ببری بگی برای این طلا بده ...مسخره ات می‌کنن 🙁 و لی تو طلا سی و یا خیلی از اپلیکیشن های مربوط به خرید طلا  بدون هیچ محدودیتی پولت رو تبدیل می‌کنی 👌

در آخر فقط بگم دوستان منم تازه عضو شدم....به کسی پیشنهاد نمیدم ...هر کس باتوجه به عقل و منطق خودش تصمیم بگیره 👌

من که تحقیق کردم با عقلم جور در اومد ....و دوست داشتم 

شما هم حتما تحقیق کنین و با منطق خودتون خرید بزنین نه به گفته ی منو دوستان که پیشنهاد میدن 

هر چند میگم من برای پولهای ریزم هدف گذاشتم 👌

در آخر دوستان بگم امروز  ویپاد برای من هم دو ملیون از طرح پیش در آمد موقعیت داشتم که برداشتم زدم ...آنی ریخته شد به حسابم که باید تا یه هفته تسویه کنم ...😍

من این پول رو همون طوری گذاشتم تو حسابم بمونه ..سکه جمع کنم باهاش 👌چون با این مقدار پول که فقط یه هفته زمان داره بهترین کار همین روش بود برام 

سکه جمع کنم 👌شما هم چک کنید ببینید برای شما هم هست یا نه ....برای سکه جمع کردن فرصت خوبیه 😉