2752
2734
عنوان

متأهل‌های عزیز لطفاً دست بردارید..

| مشاهده متن کامل بحث + 319 بازدید | 25 پست

الان دختر خاله خر من دور از جونت کار خوبی میکنه میخواد بره خونه ماورشوهر زندگی کنه؟؟بعد شوهرشم ماهی ی بار ۵ روز تعطیلی داره...حقوقشم ۱۲ تومن..جهاز هم نمیخوان درست بخرن...چند بار همه گفتن بهش که حداقل بگو شوهرت ی اتاق اجاره کنه برو پیش،شوهرت تو همون شهر ..میگه همتون حسودین  آخه ب تیپ قیافه یا پولداری به چی شوهرت حسودن مردم پسره آس پاس ..فکن سنتی هم بود..

حتی خاهرشم نصیحتش کرده نرو با مادر شوهر ..گوش نمیده 

فکن ۲ تا خواهر شوهر مجرد از خودشم بزرگتر تو خونه مادر شوهر

ینی این دختر خالم انگار کور شده..بعضی وقتی تجربیات دیگران درسه برا آدم

اگه خدا بود ما این همه درد نمیکشیدیم 🫠

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقیقا تا کسی نمایش عاشقی و اتاق خوابی درنیاره معمولا بقیع از این حرفا نمیزنن که اولش هست 

بخدا خیلی زشته من جاریم جلو همه داشت شوهرشو لیس میزد دیگه مام برا توجیه گفتیم اولشه خوشه بیخیال اگ نه اب شدیم رفتیم زمین جای اون

2731

به عنوان یه متاهل با سابقه ۱۱ سال زندگی متاهلی این حرفو تکذیب میکنم و میگم انتخاب شریک زندگی اگه درست تا همیشه خوشبخت میشی و هر چی جلوتر بری زندگی خیلی شیرین تر میشه و عشق و علاقه صد برابر نسبت به روزای اول زیادتر میشه🥰

تکیه بر لطف خدا دارم و بس...

الان دختر خاله خر من دور از جونت کار خوبی میکنه میخواد بره خونه ماورشوهر زندگی کنه؟؟بعد شوهرشم ماهی ...

کاملا درسته این حرفت، باید از تجربه بقیه استفاده کنه آدم، و در کنارش خدا بهمون عقل داده باید ازش استفاده کنیم. همه متأهل‌ها همیشه از ازدواج بد میگن و مجردارو میترسونن.. من بحثم سر این اینجور آدماس.

کاملا درسته این حرفت، باید از تجربه بقیه استفاده کنه آدم، و در کنارش خدا بهمون عقل داده باید از ...

ن دیگه اون ب خود زن شوهر بستگی داره تفاهم داشته باشن

خیلی زندگیا هم موفق بوده...

اگه خدا بود ما این همه درد نمیکشیدیم 🫠
به عنوان یه متاهل با سابقه ۱۱ سال زندگی متاهلی این حرفو تکذیب میکنم و میگم انتخاب شریک زندگی اگه درس ...

به به😍😍 منم سه سال هست ازدواج کردم و خیلی خیلی راضی هستم از زندگی مشترک، با اینکه قبلش همه میترسوندن و هیچوقت قصد ازدواج نداشتم!! 

امیدوارم هممون در کنار عشق زندگیمون به خوشی و سلامتی زندگی کنیم🥰 

ب. خدا جوری گفتن که من از بچه آوردن پشیمون شدم    

ن خواهر لذت ببر همین چیزی نیست 😂

بیشتر از سه ساله منتظر مادر شدنم گله نمیکنم حتما حکمتی داره خدایا برای هر لحظه از زندگی شکر 💚 به زودی بی بی چکم مثبت میشه به زودی صدای قلب کوچولوشو میشنویم 😍میبینم روزی رو‌که برای فهمیدن جنسیتش قلبمون از هیجان تند تندمیزنه 😍میاد روزی که ساک بیمارستان رو جمع میکنیم وبرای  دیدنت آماده میشیم آره فندق مامان و بابا اون روز دیر نیست برای دیدنت لحظه شماری میکنیم با بابایی 😍😍خدایاااا شکرت برای همه چی 💚
به به😍😍 منم سه سال هست ازدواج کردم و خیلی خیلی راضی هستم از زندگی مشترک، با اینکه قبلش همه میترسون ...

امیدوارم خوشبخت باشین در کنار هم،تنتون سلامت❤️

اگه دو طرف همو دوست داشته باشن بهترین زندگی رو دارن در کنار هم با خوبی و بدی هم میسازن اینو مطمعنم،

آمین چه دعای قشنگی🥰🥰

تکیه بر لطف خدا دارم و بس...