2752
2734
خوب کردی این همه لباس خریدیم به کجا رسیدیم

والا دیگه باورکن کشو و کمد و کمد دیواری پره جا نداره تازه هم مسافرت بودیم اونجا کلی لباس گرفتیم  . یه ضرب المثل داریم ببخشیدا میگن برا یه نفر چه بمیری چه برینی براش یکیه جدی میگم 

اون ک نگرفته چون فامیلشه بهش نمیگه چرا برا شوهرت چیزی نگرفتی من ک گرفتم میگه برا خودت گرفتی

فقط 7 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دستت درد نکنه اگه دوست داشتی دفعه دیگه کارت هدیه بده... البته که به کسی ربطی ندارد اما قاعدتا طلا مال خانم خونه میشه اخرش

این ۸۳ که تو اسممه سال تولدم نیس خیلی پیرتر از این حرفام🤣 ۸۳ به میلادی 
دستت درد نکنه اگه دوست داشتی دفعه دیگه کارت هدیه بده... البته که به کسی ربطی ندارد اما قاعدتا طلا ما ...

والا حالا شوهرگ روز زن چیزی نگرفت من براش ارزش قائل شدم گرفتم بجا اینکا اونجا بگه چرا برا زنت چیزی نگرفتی 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
والا دیگه باورکن کشو و کمد و کمد دیواری پره جا نداره تازه هم مسافرت بودیم اونجا کلی لباس گرفتیم &nbs ...

اهمیت نده عزیزم 

ولی کلک تهش برمی‌داری براخودت😂😂

تکیه کردم به خودم چون دگران رهگذرند...
خب آخه جالب نیست  یعنی یه جورایی انگار به نام اونه به کام شما 😅😅😅منم همسرم مثلا ربع سکه یا ...

اخه تازه عروس دومادیم کلی وسیله ک تازه و نو داریم کلی هم تو ماه عسل خریدیم دیگ از لباس خریدن زده شدم کمد جا نداشت 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اهمیت نده عزیزم  ولی کلک تهش برمی‌داری براخودت😂😂

اره خب مگ اون روز زن برام چیزی خرید ک من اینکار کنم بازم من بهش بها دادم اینو خریدم به نام اون  ولی باز پول جمع کنم میخرم  من عادت قبلمه. بعد یهو یه عالمه سکه میبرم میدم طلا میخرم

1
5
10
15
20
25
30
35
40