2752
2734
ما ۹۰ درصد ازدواجمون فامیلی بچه ها هم از لحاظ ظاهری و هم عقلی یه چیزی بالا تر از کاملن اینا همش خرا ...

خداروشکر که سالمن.ولی من هم کم تو اطرافم مریضی و معلولیت و حتی فوت هر دو فرزند دخترعمو و پسرعمو در جوانی به دلیل مشکلات خونی و خویشاوندی کم ندیدم.دختر دوستم تومور مغزی گرفت و خیلی مثالهای دیگه که از حوصله خارج.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خداروشکر که سالمن.ولی من هم کم تو اطرافم مریضی و معلولیت و حتی فوت هر دو فرزند دخترعمو و پسرعمو در ج ...

بله ماهم مورد داشتیم دختر عمو پسر عمو میخاستن ازدواج کنن که خونشون بهم نمی‌خورد ازدواج نکردن...مگه برای آزمایش خون مشخص نمیشه که این اتفاقات میافته؟🤔

بله ماهم مورد داشتیم دختر عمو پسر عمو میخاستن ازدواج کنن که خونشون بهم نمی‌خورد ازدواج نکردن...مگه ب ...

نه عزیزم، آزمایش ژنتیک تا حدی مشخص میشه.خدا شاهده تو اطرافیان خیلی دیدم اینطور مشکلات.از بچگیم تا به حال خیلی زیاد مورد اینطوری دیدم.جدیدن هم یه مورد دیگه که تو آزمایش مشخص شده بچه طفلک معلولیت داره و میخوان سقطش کنن.