2733
2734
عنوان

برای سنجش کلاس اول حتما عکس میخواد ؟ لطفا بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 314 بازدید | 40 پست
پس باید محیط رو مثل محیط سنجش کنی بعد مثل همون خانمه رفتار کنی  وسوالارو بپرسی

جواب میده،باهاش کاریکنم،ولی اونجا ک رفت گفت صدا خانمه نشنیدم ،صب زودم بود

لطفا خودتون رو خسته نکنید ،هیچ درخواست دوستی قبول نمیکنم
[QUOTE=325387510]اگه یادشه ابنا رو پرسیدن پس سر لجبازی یا استرس جواب نداده نگران نباش نهایت ارجاع می ...

خودت چند تا کار رو پشت هم ازش بخواه انجام بده.

یا چند کلمه بگو تا اون هم تکرار کنه.

اگه تونست ربطی به دقت شنیداری نداره 

ولی به هر حال هر مادری اگه بهش کوچکترین مشکلی داشته خیلی زود متوجه میشه.

اگه خودت تا حالا مشکلی رو حس نکردی و فکر نمیکنی از هم سن و سالاش عقبتره شاید فقط یه استرس و عدم تمرکز موقت بوده.

فقط 15 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش زندگی برعکس شروع میشد ...پیر به دنیا میومدیم با یه عشق جوون میشدیمآخرشم یه شب تو بغل مادرمون میمردیم...

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731
خانم ها مهلتش تا کی هست؟؟ میتوانم عصر ببرم ثبت نامش کنم ؟؟

تو سایت برو .تو نت بزن سنجش کلاس اول میاد کامل 

برای سلامتی آقا امام زمان (عج) و همه بچه ها و  آرامش هممون یه صلوات می فرستید... امیری حسین و نعم الامیر ...خیلی محتاج دعام لینک حذف تاپیک
رنگ،نقاشی،شمارش،فرق دوتاحیوون باهم،لی لی بازی،توپ بازی،گره زدن و...من نشنیدم پسرم گفت ایناروپرسیدن

ممنون انشاا هیچی نیست برا شماهم قبول کنند

برای سلامتی آقا امام زمان (عج) و همه بچه ها و  آرامش هممون یه صلوات می فرستید... امیری حسین و نعم الامیر ...خیلی محتاج دعام لینک حذف تاپیک
ممنون عزیزم یه سوال بچه شما دختره یا پسر؟؟؟ چه چیز های یاد داره؟؟

پسره .عزیزم.

شمردن تا ده تا بیست تقریبا و رنگ ها و ...

امروز بردم