2733
2734
عنوان

خانما فرق کریر با صندلی ماشین چیه....

| مشاهده متن کامل بحث + 26198 بازدید | 37 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من راستش کریری ک تا دوسالگی بچه بمونه توش نذیدم با این که کریر دختر منم بزرگه ببین الانم توش جا میشه کوچیک نیست ولی بچه دراز کش نمیمونه دیگه کریر اصلا نگیر حرف منو میشنوی همون دوتا صندلی ماشین بگیر بذار توهمون.فقط صندلی سه منظوره بگیر قشنگ دراز کش توش بمونن
مریم گلی صندلی ماشین سه کاره بگیرم؟کریر بیس دار سه کاره هم داریم؟در مورد کریر من میخوام بگیرم نمیدونم کارم درسته یا نه مسخره نکنید ادم لیر منطقینیستم اما بچه های من دی با دنیا میان.عید ما خیلی عید دیدنی و مهمونی میری، در واقع فقط و فقط دارم واسه عید میخرم کریرو وگرنه فقط صندلی ماشین خوب میگرفتم اما گفتم خوب وقتی بیس دارش هست چرا نگیرم؟هنوزم موندم وقتی بیس دارش هست خوب چیزی میگیرم که کریر باشا صندلی ماشین هم بشه.بخدا نمیدونید چقد گیج شدم.شری جون من چیزی میخوام که صندلی ماشین هم بشه ها