2733
2734
عنوان

بچم داره اذیت میشه

| مشاهده متن کامل بحث + 2777 بازدید | 133 پست
نه اصلا ارث نداریم ولی مطمعنم  جدو آبادمون داشتن که رسیده به بچم. علائم اسهال دل درد بی اشتهایی ...

ما هم کلا هیچ ارثی نداشتیم حتی تو دوست و آشنا و دور و اطرافیان هم ندیدم این بیماریو فقط ما😪

بهشتم اونورش باشه به این برزخ نمی ارزه...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ما هم کلا هیچ ارثی نداشتیم حتی تو دوست و آشنا و دور و اطرافیان هم ندیدم این بیماریو فقط ما😪

شانس ما بوده. خواهر باور کن بریدم 

پسر قشنگم و دختر نازم همه انگیزه من شما دوتا هستید

یا صاحب الزمان عج به داد همه مریضا برس خیلیییییی بده خیلیییییی سخته منم خواهرم سرطان داره درکت میکنم عزیزم  روز و شب ندارم از دردای که داره میکشه

عشقم امام زمان عج.آقا جان خواهرم سرطان داره آقا فقط یه نیم نگاه کافیه فدات بشم آقا جانم من و خواهرم بی کسیم آقا جانم دستمو بگیر.
یا صاحب الزمان عج به داد همه مریضا برس خیلیییییی بده خیلیییییی سخته منم خواهرم سرطان داره درکت میکنم ...

خدا کمکش کنه بدترین مشکل دنیا زجر عزیزته. 

بانو، لطفا دختر من ریحانه رو هم دعا کن.

خدا برات به دل خوش و جان سلامت حفظ کنه

وقتی یه غم یا یه مشکل پیش میاد میشینم فکر میکنم خب الان این مسئله چقدر مهمه؟ فردا هم همین اندازه مهمه؟ دو ماه دیگه چی؟ سال دیگه چی؟ بعد مقیاسم رو بزرگ تر میکنم : غم من در قیاس با غم سایر مخلوقات در پهنه جغرافیایی این کره چقدر مهمه؟ مشکل من در برابر مشکلات تاریخ خلقت و رنج بشر چقدر بزرگه؟ و اینجوری میفهمم خوشبختم.اسم کاربری من از یه تناقض فلسفی گرفته شده. اگر یه الاغ گرسنه و تشنه رو با فاصله برابر از آب و علوفه ببندن احتمالا انقده بین انتخاب یکی شون تعلل میکنه که از تشنگی و گرسنگی بمیره. آدمها هم خیلی با این موقعیت مواجه میشن و بین دو انتخاب انقده مردد میشن که هر دو فرصت رو از دست میدن
خدا کمکش کنه بدترین مشکل دنیا زجر عزیزته. 

آره به خدا اصلا داغون شدیم من مادرم ان شاالله خدا به حق آقا امام زمان عج بچه شمارم شفا بده

عشقم امام زمان عج.آقا جان خواهرم سرطان داره آقا فقط یه نیم نگاه کافیه فدات بشم آقا جانم من و خواهرم بی کسیم آقا جانم دستمو بگیر.
استارتر عزیز  یه ادرس تلگرام هست  حتما برو اگر هم نداری نصب کن .اینی که میگم رو سرچ کن :مع ...

سلام گلم برام بفرست تلگرام‌ دارم ممنونم