2733
2734
عنوان

دلم کمی مرگ می خواهد از دست این پسر

| مشاهده متن کامل بحث + 230 بازدید | 23 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دیروز پسر من رفت بالای کابینت، ادویه ها رو از بالا همه از دستش ول شد پایین رییییخت پودر فلفل دودش بلند شد چشمای خودش و من سوووخت، انقدددر سرفه زدیییم من داشتم بالا میاوردم

میشه واسه سلامتی پسرم یه صلوات مهمونم کنین؟خدا خیرتون بده♥️ تو وصل بودی به بهشت....و من وصل شدم به تو.... بهشت کشیده شد...به زیر پاهایم❤❤❤
2731
دیروز پسر من رفت بالای کابینت، ادویه ها رو از بالا همه از دستش ول شد پایین رییییخت پودر فلفل دودش بل ...

یه بارم فلفل رو ریخته سوخته 

حالا دیگه سراغ فلفل نمی ره. زردچوبه براش جذابه

لطفا در نوشتارتون ادب رو رعایت فرمایید. 
یه بارم فلفل رو ریخته سوخته  حالا دیگه سراغ فلفل نمی ره. زردچوبه براش جذابه

یه بارم خواب بودم اینم کنارم بازی میکرد خیلی سرگرم بود منم گیییج خواب بودم پیش خودم میگفتم چه خوب سرگرم شده، پاشدم دیدم چای خشک رو خالی کرده کلااااااا پاشیده رو فرررش😨

میشه واسه سلامتی پسرم یه صلوات مهمونم کنین؟خدا خیرتون بده♥️ تو وصل بودی به بهشت....و من وصل شدم به تو.... بهشت کشیده شد...به زیر پاهایم❤❤❤
چند سالشه؟  زنده باشه

۵, سلامت باشی همچین پسر شما