2733
2734
عنوان

دوستان با چند تومن میتونم سیسمونی بگیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 395 بازدید | 43 پست
بیچاره برا جهازم سنگ تموم گذاشت دیگه دلم نمیاد بهش فشار بیاد

حداقل ۶۰ تومن همه چی کامل

فقط 18 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواري است به نام اعتماد.پس اگر دوست داري به آرزويت برسي با تمام وجود به او اعتماد کن
ببین ۱۰ تومن تخت و کمد بشه  نمیدونم کریر و گهواره و اون کالاسکه ۱۰ تومن  ۱۰ تومنم لباس و ...

ببین تو باسلام کالاسکه و کریر و کیف و مارک دلیجان زده ۲۸۰۰ تا ۳ تومن دلیجان هم خوبه 

زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

درخواست دادم قبول کن اسی

فرزندم را نذر یاری قیام تو میکنم،او را برای ظهور نزدیکت برگزین و حفظ کن💜 بالاخره خدای مهربون به منم یکی از فرشته هاشو داد. پسر قشنگم نه من تو رو دیدم نه تو منو ، ولی روزی که همو ببینیم قطعا منو میشناسی ، صاحب صدایی رو که هر لحظه قربون صدقه ت میره و برات لالایی میخونه ، کسی که ۷ساله شب و روزش تویی. سپردمت به اون خدایی که تو اوج ناامیدی تو رو بهم داد.  مرسی که اومدی💚  ای آن که دوست دارمت اما ندارمت.بر سینه میفشارمت اما ندارمت.. ای آسمان من که سراسر ستاره ای.تا صبح میشمارمت اما ندارمت.درعالم خیال خودم چون چراغ اشک.بر دیده میگذارمت اما ندارمت.میخواهم ای درختِ بهشتی ،درختِ جان.در باغ دل بکارمت اما ندارمت..میخواهم ای شکوفه ترین ،مثل چتر گل.بر سر نگه دارمت اما ندارمت💔 إِنَّ مَعَ العُسرِ يُسرًا(آری) مسلّماً با (هر) سختی آسانی است، ۲8)يَا عِمَادَ مَنْ لا عِمَادَ لَهُ يَا سَنَدَ مَنْ لا سَنَدَ لَهُ يَا ذُخْرَ مَنْ لا ذُخْرَ لَهُ يَا حِرْزَ مَنْ لا حِرْزَ لَهُ يَا غِيَاثَ مَنْ لا غِيَاثَ لَهُ يَا فَخْرَ مَنْ لا فَخْرَ لَهُ يَا عِزَّ مَنْ لا عِزَّ لَهُ يَا مُعِينَ مَنْ لا مُعِينَ لَهُ يَا أَنِيسَ مَنْ لا أَنِيسَ لَهُ يَا أَمَانَ مَنْ لا أَمَانَ لَه خدايا بلاء عظيم گشته و درون آشکار شد و پرده از کارها برداشته شد و اميد قطع شد و زمين تنگ شد و از ريزش رحمت آسمان جلوگيرى شد و تويى ياور و شکوه بسوى تو است‏ و اعتماد و تکيه ما چه در سختى و چه در آسانى بر تو است
این رسما چه زندگی ها که خراب نکرده

سر عروسیمون وادار کرده بودن دودست کت شلوار بگیرین برا داماد ما رسم نداشتیم میگفتن بابد برا داماد گردنبند طلا بگیرین ما ریم نداشتیم ولی گرفتبم

فقط 8 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

اره عزیزم با سی تومن میتونی یه چیز آبرومندانه و متوسط بگیری البته بستگی داره آدم زرنگی باشی یا نه بعضیا دویست ملیونم پول داتشه باشن بازم میگن کمه چون هوش اقتصادی و خرید کردن ندارن ولی با نوشتن یه لیست چکیده و‌مختصر و گشتن توی سایتای اینترنتی برای دیدن قیمتا خیلی بهت کمک میکنه مثلا لباس نوزادی از صد هزار تومن هست تا چند ملیون اگر آدم باهوش و اقتصادی باشی میدونی بچه ی دوماهه به لباس چند صد هزارتومنی احتیاج نداره میتونی با صد تومن یه ست چند تیکه بگیری و مثلا از هرسایزی دو دستم بگیری با چندتا چیز دیگه با دو سه ملیون راحت میتونی لباساشو بخری این از لباس میمونه کمد و تخت که اونم بین ۱۵تا۲۰میتونی یه چیز مناسب بخری به شرطی که بگردی مخصوصا تو سایتای اینترنتی و نری اولین مغازه تو گرونترین نقطه ی شهر خرید کنی خیلیا ممکنه اینجا بهت بگن نمیشه ولی اگر خودت بری یه سایتی مثل د ی جی کا لا میبینی لباس بچه از هفتاد هشتاد تومنم هست به بالا اتفاقا من برای هدیه خریده بودم وند دست ازش خیلی خشگل و ناز بودن جنس بدی ام نداشتن و باید بدونی بچه خیلی خیلی زود بزرگ‌میشه و خیلیا چیزا سریع براش کوچیک میشه  

ببین تو باسلام کالاسکه و کریر و کیف و مارک دلیجان زده ۲۸۰۰ تا ۳ تومن دلیجان هم خوبه 

چ خوب جاریمم اونو گرفت

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چ خوب جاریمم اونو گرفت

اره خیلی خوبه همون و بخر با رورئک هم داره حالا یه کم بیشتر نهایت ۳و نیم بشه دلیجان مارک خوبی هست 

زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜
سر عروسیمون وادار کرده بودن دودست کت شلوار بگیرین برا داماد ما رسم نداشتیم میگفتن بابد برا داماد گرد ...

ای بابا خداخیرشون نده حالا با طلا میخوان چیکار کنن وقتی زندگی آرامش نداشته باشه تو تخت طلا بخواب خواب راحت نداری

اگه یه مادر پشت دخترش باشه هیچ کسی هیچ مردی هیچ مردی حتی پدرش نمیتونه به اون دختر ظلم کنه اگه دختری با وجود استعداد و توانی که داره نتونسته بدرخشه علتش فقط مادرش بوده که خوشی رو برای دخترش نخواسته چرا ؟؟؟ چون مگه گذاشتن من انجام بدم مگه من تونستم به خواسته ام برسم مگه من انسان نبودم و شروع میکنه به جنگیدن با دختری که خودش سختیش رو کشیده و ریشه ی دشمنی و زنان علیه زنان اینجاست لطفا به این چرخه پایان بدید.      خدایا شکرت عاشقتونم❤️❤️.          آقایون بی شخصیتی که درخواست دوستی میدن یا رد میکنی دوباره درخواست میدن بدونید همه مثل خواهر مادر شما نیستن جمع کنید برید اگه خیلی نیاز دارید یه دور تو خونه خودتون بزنید چیزی که می‌خواهید پیدا میکنید عقب مانده ها شب خوش
خداخیرت بده 

عزمزمه دو ماه قبل برای دختر داییم خریدیم کلی،اسباب،بازی خریدیم 

پشه بند و یه دست رخت خواب و وسایل بهداشتی و لباس یک دست صفر دو دست یک دو دست دو دو دست سه و چند دست لباس مهمونی بچه و کالسکه و روروئک دلیجان و ساک  و صندلی ماشین دلیجان

از مغازه آقا بزرگ 

شد ۱۴

ی چوب هم سفارش داد  کمد فقط

چون خونش کوچیکه

شد ۶

خیلی اسباب بازی خریداا

فقط کریر نخرید

اینجا یه سایت عمومی ک توش تبادل نظر میکنیم اگه با نظرم‌مخالفی ، مودبانه منو توجیه کن تا کمک به رشد فکری هم کنیم  کاش هممون پولدار و خوشحال و سلامت باشیم 
عزمزمه دو ماه قبل برای دختر داییم خریدیم کلی،اسباب،بازی خریدیم  پشه بند و یه دست رخت خواب و وس ...

چقدر خوب وایی مرسی بخدا استرس داشتم که شرمنده بشم جلو این قوم تاتار

1
5
10
15
20
25
30
35
40

منم قصد دارم فقط تخت نوزاد بگیرم با یکم خورد ریز چند دست لباس

اگه یه مادر پشت دخترش باشه هیچ کسی هیچ مردی هیچ مردی حتی پدرش نمیتونه به اون دختر ظلم کنه اگه دختری با وجود استعداد و توانی که داره نتونسته بدرخشه علتش فقط مادرش بوده که خوشی رو برای دخترش نخواسته چرا ؟؟؟ چون مگه گذاشتن من انجام بدم مگه من تونستم به خواسته ام برسم مگه من انسان نبودم و شروع میکنه به جنگیدن با دختری که خودش سختیش رو کشیده و ریشه ی دشمنی و زنان علیه زنان اینجاست لطفا به این چرخه پایان بدید.      خدایا شکرت عاشقتونم❤️❤️.          آقایون بی شخصیتی که درخواست دوستی میدن یا رد میکنی دوباره درخواست میدن بدونید همه مثل خواهر مادر شما نیستن جمع کنید برید اگه خیلی نیاز دارید یه دور تو خونه خودتون بزنید چیزی که می‌خواهید پیدا میکنید عقب مانده ها شب خوش
اره عزیزم با سی تومن میتونی یه چیز آبرومندانه و متوسط بگیری البته بستگی داره آدم زرنگی باشی یا نه بع ...

من خودمم میخاسم کم کم خورد خورد بگیرم دیدم هزینه سونو ها و ازمایشای بارداری سر ب فلک کشیدست ماهم مستاجریم .

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چقدر خوب وایی مرسی بخدا استرس داشتم که شرمنده بشم جلو این قوم تاتار

نترس خوبم‌میشه 

ما کرامت گرفتیم

تو اینترنت بزن سایت ناردونه،  کلی سیسمونی خوشگلم داره پستم میکنه نمیدونم مصرفه یا نه هزینه پستش

ولی من همه رو تهران آقا بزرگگرفتم 

اینجا یه سایت عمومی ک توش تبادل نظر میکنیم اگه با نظرم‌مخالفی ، مودبانه منو توجیه کن تا کمک به رشد فکری هم کنیم  کاش هممون پولدار و خوشحال و سلامت باشیم