2752
2734
عنوان

تیروئید کم کار....

| مشاهده متن کامل بحث + 136 بازدید | 29 پست
چاقی شدید نه ولی بقیه علائم همش و دارم 

شما هم پریود هاتون بی نظم هست من شده توی یک ماه دو بار پریود بشم در این بی نظمه

در حال تحصیل در رشته تجربی/عاشق نجوم و فضا/علاقه مند به موسیقی و رقص و کتابخوانی/شخصیت بسیار درونگرا و آروم و جدی/عاشق انرژی مثبت دادن به بقیه ام برای همین در اکثر تاپیکا انرژی مثبت میدم 🤍✨/حامی طبیعت و محیط زیست/منطق دان هستم همیشه به هر موضوعی از نظر منطقی نگاه میکنم نه از نظر احساسات/ بسیار عاشق تنهایی و سکوت/عاشق موقعیت و داستان های ترسناک هستم/از نگاه کردن به ماه هیچوقت خسته نمیشم بسی زیباست»»»🤍✨/در هر زمینه ای تا حدودی اطلاعات دارم کمکی خواستین میتونم کمک تون کنم(:🤍✨دختری از نسل کوروش بزرگ قوم ترک یک جرقه می‌تونه شروع یک آتش بازی فوق العاده باشه✨ freedom•~ سن شما فقط نشون میده که چند بار به دور خورشید گشتید و صرفا نشانه ی عاقل بودن شما نیست یکی ممکنه تو ۱۵ سالگی عاقل بشه یکی ممکنه تو ۶۰ سالگی هنوزم آدم عاقل و بالغی نشه پس سن فقط یک عدد هست»»»»
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ن تو اقدام که نیستم ولی از این میترسم که در آینده به مشکل نخورم

در آیندها رو نمیدونم

بازم برای اطمینان از دکتر بپرسی مطمئن تره

دختر کاپشن صورتی با گوشواره های قلبی 🖤                                           #کرمان_تسلیت 🖤                                                  #شیراز_تسلیت🖤                                                ⁦🇵🇸⁩جنگیدن علیه ستمکارانِ سراسر جهان، تنها حقی است که برای انسانِ عصر ما باقی مانده است؛ چرا که درست در آن لحظه که ستمکاران برمی‌خیزند تا این حق را هم از انسان بگیرند، درست در همان لحظه، این جنگ، به اوجِ عظمت و حقانیتِ خود میرسد.⁦🇵🇸⁩                                                        #آتش_بدون_دود.                                            #نادر_ابراهیمی.                                                                                                                   
2731
اصلا پیش دکتر نرفتم هنوز  همین امروز متوجه شدم باید یع متخصص غدد خوب پیدا کنم برم زود

حالا دکترت معمولی هم باشه اوکیه خیلی حساس نشو 

فک کنم داروش یکیه ...فقط همین فردا برو

خدایا بی نهایت شکرت❤️
ینی انقد واجبه باید زود برم ؟ حالا من میگفتم بعد عید میرم 

اختلالات تیروییدی از غلبه سردی به بدن واسترس ودرگیری فکری بالا به وجودمیاد وبسته به شرایط بدنی فرد پرکا یاکم کارمیشه

اختلال تیروییدی روی اکثر ارگانهای بدن تاثیرگذاره

ولی نگران نباشین باطب سنتی وکنترل سبک زندگی خیلب راحت میشه درمانش کرد

مشاور طب سنتی وتشخیص عارضه ها از روی زبان👅کارآفرین بانوان💪.                                اگه نمیدونی زبان شناسی چیه تایپک عکس زبانو بخون/مااینجا به خانم ها یادمیدیم هدفمند زندگی کنن👌
2706