2752
2734

من مامانم برداشت خیلی عذابش میداد برداشت حالش خوب شد یه شب انقدر خونریزی کرد تو حموم حالش بد شد سرش خورد به شیر اب کلی خون از دست داده بود بردیمش بیمارستان رحمشو در اوردن هیچ اتفاقی هم نیافتاد بعضی وقتا نبودنش بهتر از بودنشه اگه بچه دار شدی دیگه میخواییش چیکار مامانم ۴۳ سالش بود در اورد پیش دکتر یزدانی کارش عالیه تو بیمارستان ایرانشهر خیابون بهار تهران 

از صدای سخن عشق ندیدم خوش تر یادگاری که در این گنبد دوار بماند...حضرت سعدی        Mona & Alison    married in 5/۱۲/۱۴۰۲
من مامانم برداشت خیلی عذابش میداد برداشت حالش خوب شد یه شب انقدر خونریزی کرد تو حموم حالش بد شد سرش ...

بچه  ندارم  و نمیخوام 

ولی  باید  بردارم  تا یه سری از عوارضش  بیشتر  نشه 

ممنونم 

.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
بچه  ندارم  و نمیخوام  ولی  باید  بردارم  تا یه سری از عوارضش & ...

اره اگه اذیت میکنه بردار چیزی نمیشه تاثیری رو رابطه نداره مامانم اولاش یکم زیر شکمش یخ میکرد یا سوزن سوزن میشد ولی دو ماه بیشتر نشد الان خیلی راضیه قرار بود برداره انداخت پشت گوش خونریزی میکرد سرش گیج میرفت ولی اون شب همه ترسیدیم درو باز کردیم کف زمین خون پر شده بود به چه دردی میخورد اخه به جز اینکه همش خونریزی داشت در اورد خیالش راحت شد بعدم فقط رحم رو برمیدارن به واژن و تخمدان کاری ندارن که سر جاشونن 

از صدای سخن عشق ندیدم خوش تر یادگاری که در این گنبد دوار بماند...حضرت سعدی        Mona & Alison    married in 5/۱۲/۱۴۰۲
الان  عصبی  نمیشه   یا  قرمز  و پرخاشگر ؟ دارو  مصرف  میکنه

نه برای چی عصبی و پرخاشگر بشه..یه دونه قرص داده بهش اشتباه نکنم گل مغربی هستش هر چند ماه یه بار هم میره واسه معاینه چسبندگی تخمدان  و...تازه مامانم قبل اینکه در بیاره فیبروم رحم داشت عمل کرد میگم مامانم خیلییییی عذاب کشید چند بار رفت زیر تیغ اخرش در اوردش