2733
2734
عنوان

بچه های قدیمی نی نی سایت کیا هستن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 229 بازدید | 50 پست
آره کانون متولدین هر سال بود و با همه از نزدیک آشنا می‌شدیم و قرار مادرانه داشتیم  من امسال ...

چه جالب منم دخترم 1400 دنیا اومد به یاد قدیم ها رفتن گروه مامانا ولی دیدم اصلا مثل سابق نیس، اون موقع ها گوشی هوشمند نبود همه مون با سیستم میومدیم نی نی سایت همه چی جالب و قشنگ بود برامون ، الان دیگه بودن توی فضای مجازی و تاپیک و پست تکراری شده حس واقعیت نمیده 

چه جالب منم دخترم 1400 دنیا اومد به یاد قدیم ها رفتن گروه مامانا ولی دیدم اصلا مثل سابق نیس، اون موق ...

دقیقاااا 👌😩

خدایا تو زیباترین حضور زندگی منی💞(سلام بر ابراهیم) مردی از تبار نور و ایمان که در سخت ترین شرایط زندگیم ناجی من شد🌸🤚برای روح این شهید بزرگوار یک صلوات بفرست عزیزی که داری امضام می‌خونی ان شاالله حاجت روا باشی 🌹🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من از۹۸اومدم و باهیچکس اینجا دوست نشدم

من از ۹۲

هیچ دوستی هم ندارم.کاربری های قبلیم لو رفت 

زامبی سابقم🤞حال دل من خوب نمیشود که نمیشود که نمیشود... میگذره...ولی ردش میمونه💔تو الان شیرینی یه محفلی👎👎👎
منم از زمانی که برای بچه اولم تصمیم به بارداری گرفتم اینجا عضو شدم 👌

وای ماشاا....چقدر قدیمی هستید😍

زامبی سابقم🤞حال دل من خوب نمیشود که نمیشود که نمیشود... میگذره...ولی ردش میمونه💔تو الان شیرینی یه محفلی👎👎👎
بله عزیزم ، با خیلی هاشون رفت و آمد خانوادگی هم داریم  پسر من فروردین ۹۲دنیا اومد با بچه های ا ...

بابا ای ول. ۱۲ساله اینجام،یه دوست هم ندارم‌😂 البته دلیلش درون گراییه خودمه😢