2752
2734
عنوان

دخترا ترو خدا ازدواج نکنید بدبخت نکنید خودتونو

| مشاهده متن کامل بحث + 460 بازدید | 68 پست
خداییش یسوال میپرسم  جان هرکی میپرستی راستش بگوـ بعنی واقعا دیگه  اصلا اصلا دوستش ندار ...

دوست داشتنوقتی از یادت می‌ره ک یدونه بزنه زیر گوشت با حرفاش بهت خنجر بزنه دوست داشتن نگه داشتن میخواد خاک تو سر من ک بچه بودم خاک

هیچ امضایی ندارم..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ولی من بهترین زندگی ها هم دیدم بهترین شوهر رو دارن ولی مجردی یه چیز دیگه است 

من خودم ده ساله ازدواج کردم یک ثانیه مادریمو با مجردیم حاضر نیستم عوض کنم اتفاقا دانشجو شهر دیگه ام بودم خونه دانشجوییم داشتم کلی تجربه دارم از مجردی 

حَسْبُنَا اللَّهُ وَ نِعْمَ الْوَکیلُ نِعْمَ الْمَوْلى‏ وَ نِعْمَ النَّصیرُ»: خداوند ما را کفایت می کند، او بهترین وکیل و بهترین سرپرست و بهترین یاور است
من خودم ده ساله ازدواج کردم یک ثانیه مادریمو با مجردیم حاضر نیستم عوض کنم اتفاقا دانشجو شهر دیگه ام ...

بله نمیگم نظر همه همینه 

ولی من نظرم اینه که مجردی برای من لذت بخش تره 

از مسئولیت بچه و همسرداری و غیره 

من خودم خونه دارم ولی اجاره دادم تنها زندگی نمیکنم 

با خانواده هستم

منظورم اونجوری نیست که بگم خونه مجردی داشته باشم و …

منظورم اینه ذهنم آروم تره فقط به خودم فکر میکنم 

بله نمیگم نظر همه همینه  ولی من نظرم اینه که مجردی برای من لذت بخش تره  از مسئولیت بچه و ...

همین دیگه مرحله دوست داشتن خودمرحله اول تکامل انسانه مرحله بعد میشه گذر از خود بخاطر دیگری که میشه عشق زمینی

مرحله بعدش ایثارو فدا کردن خود برای دیگری و تحمل رنج برای رشد دیگری که با مادری تجلی پیدا میکنه

اینا مراحل طبیعی و مهم رشد روح وماندگار شدن دریک مرحله درواقع عدم تکامل انسان هست

حَسْبُنَا اللَّهُ وَ نِعْمَ الْوَکیلُ نِعْمَ الْمَوْلى‏ وَ نِعْمَ النَّصیرُ»: خداوند ما را کفایت می کند، او بهترین وکیل و بهترین سرپرست و بهترین یاور است
همین دیگه مرحله دوست داشتن خودمرحله اول تکامل انسانه مرحله بعد میشه گذر از خود بخاطر دیگری که میشه ع ...

اینا شاید از یه نظر درست باشه

ولی من اعتقاد ندارم تکامل این باشه 

خانواده خودمم مثل شما فکر میکنن