2752
2734
عنوان

روزای آخر بیمارسرطانی

| مشاهده متن کامل بحث + 477 بازدید | 29 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تجربشو داری توروخدا بهم بگو چجوریه 

همه اینجوری نیستن پدبزرگ من نرفت توکما ولی دکترش گفت 15دوزه دیگه بیشترزنده نمیمونه عزیزانشوبگین بیان ببینش همون شب دورش بودیم صبح تموم کردش 

2731
خیلییییی سخت من توقبرم ولی دارم ادامه میدم

قطعا خیلی سخته 

می‌دونی آرامش تو .. حال خوب تو برای مامانت از هر چیزی تو دنیا ارزشش بیشتره .. تنها خواسته اش همینه 

کنارش باش .. اما هرگاه به خواست خداوند آرام گرفت تمام تلاشت رو به کار ببر آرام باشی .. این بهترین هدیه .. این همون چیزی ست که ایشون برای تو آرزو میکنه.

چجوری بود روزآخر اخه مامانم خیلی کم میخوره

عزیزم مرگ دست خداست 

دوست من الآن چند هفته است که به خاطر آنفلوآنزا از دنیا رفته 

تا قبلش اصلا مریض نبود.

ولی کلی آدم مریض با سن بالا  هستند که خوب میشن از بیماری سخت بر می گردن 

ما هم بیمار سرطانی داشتیم ایشون روزای آخر دیگه غذا اصلا نمیخورد  حرف نمیزد خواب بود همیشه فقط در حد چند دقیقه چشماشو باز میکرد و میبست 

ما سبز تر از تمام تبر هایی که خورده ایم ادامه می دهیم :)
2706