2752
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

اتفاقا کارش اشتباه بوده که همش روی دوش خودش بوده من اصلا خانوادم نذاشتن گفتن بچه مادر شاد و سالم میخ ...

عزیزم همش رو دوش خودش نبود با شوهرشم بود خالم با وجود بچه هاش دکترا هم گرفت و فوق‌العاده تربیت قوی داشت این نمیگم چون خالم طرفداری بی جا کنم از نظر روانشناسی هم بچه نباید هیچ کس جز پدر مادر خودش بالا سرش باشه و کاراش کنه بچه باید از نوزادی به پدر و مادرش وابسته باشه و فقط به اونا عادت کنه ماهم رفتیم پیشش کمک دادیم کلی اما اکثر کار های بچه رو دوش خودش بود و شوهرش 

اتفاقا کارش اشتباه بوده که همش روی دوش خودش بوده من اصلا خانوادم نذاشتن گفتن بچه مادر شاد و سالم میخ ...

راجب بیرون رفتنم بالاهم گفتم بچه هاش سرشون تو کار خودشون با وسایل خونه دیگران کار ندارن اما مشکل معده دارن ارثی معده هاشون حساس به لبنیات خالم پرهیز بهشون غذا میده و با رعایت وقتی میرم مهمونی اگر اشتباهی روغن گاوی توش باشه معذرت می‌خوام بالا میارن و خب دوبار خونه ما اینجوری شد سریع بالا میارن و مدام باید ببرشون دستشویی خب وقتی خونه خودشون دستشویی خودشون میرن اما خونه ما باید خودشم باهاش بره براهمین معمولا نمیاد  که بچه ها یکم بزرگ بشن این مشکلشون بر طرف بشه 

2731