2733
2734
عنوان

قنداق فرنگی پادار بخرم یا سرهمی زمستانی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 203 بازدید | 28 پست
قنداق فرنگی بهتره چون پوشوندن نوزاد راحت تر میشه. برای بچه بعد هم بکار میاد.

افرین دقیقا،اکثرا گفتن قنداق فرنگی،همون رو میگیرم هم گرم میشه هم بغل کردنش اسونه

خدایا خودت حفظش کن🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

لیست خرید رو خود مغازه داره بهمون نمیدن؟؟

من خودم یه چیزایی میخرم که بعدا نمونه رو دستم،ازالان دارم یکی یکی میگیرم که خاص باشن البته به تناسب رنگشون هم دقت میکنم.هیچ وقت یه جا از یه مفازه نمیخرم.تا الانم آنلاین خریدم خیلی راضیم

خدایا خودت حفظش کن🙏
خودتون لیست بگیرین بهتره. بعضی از اجناس که توو لیست مغازه هست واقعا به کار نمیاد. پول اضافی خرج کردن ...

اخه میپرسم یا اجناس رو ببینم متوجه میشم لازم هستش یا نه

همسرم و گل دختر تو دلیم تمام دنیای من...😍💞تا ابد متعهد به قلب اقایM♥️
من خودم یه چیزایی میخرم که بعدا نمونه رو دستم،ازالان دارم یکی یکی میگیرم که خاص باشن البته به تناسب ...

بسلامتی عزیزم و با دل خوش

نی نی گلت چندم اسفند دنیا میاد؟

بسلامتی عزیزم و با دل خوش نی نی گلت چندم اسفند دنیا میاد؟

سونو گفته ۲۰اسفند،ولی میخوام سزارین کنم احتمالا اوایل اسفند ماه برم زایمان.ممنون گلم همچنین...

خدایا خودت حفظش کن🙏
سونو گفته ۲۰اسفند،ولی میخوام سزارین کنم احتمالا اوایل اسفند ماه برم زایمان.ممنون گلم همچنین...

برا من14زده

بسلامتی انشاالله که صحیح و سالم بلندشی

منم نظرم سزارینه  اگه سزارین شم اخر بهمن میشم ولی طبیعی ۱۰اسفند

سزارین احتمالا بهتره باشه،من زایمان اول که خیلی بافاصله بود پدرم دروامد هم قبلش هم بعدش انقدر بخیه خوردم تا ۴ماه نمیتونستم صاف بشینم،هنوزم که هنوزه بعضی وقتها جای بخیه هام میسوزه.انشالله به سلامتی عزیزم

خدایا خودت حفظش کن🙏