2733
2734
عنوان

توروخدا کسی مثل من بوده؟؟؟؟جرقه های نورانی

| مشاهده متن کامل بحث + 2967 بازدید | 23 پست
مرسی بچه ها من رفتم درمانگاه پزشک عمومی فشارمو گرفت گفت 11 هست.بعد گفت که تکون بچه چطوره؟گفتم امروز فقط 1 بار تکون خورده.البته من ناهار نخورده بودم.چون حالم بد بود،امروز 12 ظهر بیدار شدم.اول گفت برو بیمارستان که بچه چک بشه.بعد گفت برو ناهار بخور اگه تکون خورد نمیخواد بری بیمارستان.منم اومدم خونه ناهار خوردم و خدا روشکر 3-4 بار تکون خورد.
به نظرتون خوبه؟دعا کنید نی نی خوب باشه توروخدا
بهشت در دستان مادر بود...
مادر آن را زمین گذاشت،تا ما را در آغوش بگیرد...
مرسی بچه ها من رفتم درمانگاه پزشک عمومی فشارمو گرفت گفت 11 هست.بعد گفت که تکون بچه چطوره؟گفتم امروز فقط 1 بار تکون خورده.البته من ناهار نخورده بودم.چون حالم بد بود،امروز 12 ظهر بیدار شدم.اول گفت برو بیمارستان که بچه چک بشه.بعد گفت برو ناهار بخور اگه تکون خورد نمیخواد بری بیمارستان.منم اومدم خونه ناهار خوردم و خدا روشکر 3-4 بار تکون خورد.
به نظرتون خوبه؟دعا کنید نی نی خوب باشه توروخدا
بهشت در دستان مادر بود...
مادر آن را زمین گذاشت،تا ما را در آغوش بگیرد...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اگه قوزک پاهات ورم زیاد داره، فشارت بالای 14 رفته، توی ادرارت پروتئین هست و تاری دید داری اینا نشونه پری اکلمسی هست و معمولا اینجور موقعها دکتر میخوابونه مادر رو بیمارستان و تحت نظره تا فشارش بالاتر نره چون برای جون حود مادر خطرناکه و اگه هفته های آخر باشی سزارین میکننت نینی رو میارن بیرون .به خاطر همین خودتو دایم چک کن.اگه این علائم رو داری برو بیمارستان.
عزیزم من اینهارو برات نوشتم که بدونی غیر جرقه چشمت اگه هر نشونه دیگه ای رو داری باید آب دستته بزاری زمین و بری بیمارستان/به نظر من فردا حتما برو پیش دکتر خودت پاهاتو معاینه کنه اگه هم میتونی فردا صبح خودت برو یه بیمارستان بگو آزمایش ادرار اورژانسی میخوام ببینم پروتئین هست تو ادرارم یا نه جوابش یک ساعته آماده خدا رو شکر نمیشه/به نظر من به حرف دکتر عمومی اصلا اکتفا نکن عزیزم.ولی فشارت خوبه نگران نباش.ولی پیگیری کن.