2737
2739
عنوان

خوش سلیقه ها نظر بدین

| مشاهده متن کامل بحث + 116 بازدید | 25 پست
رنگش جالب نیست

الان همه ی فرشا فیلی شدن 

مادر بودن ناب ترین احساس دنیاست...مادر بودن یعنی نفس کشیدنت بسته به نفس های فرزندت... به نظرم بعد از عشق خدا عشق مادر قوی ترین عشق جهانه 
من نمی‌پسندم الان طرحای افشان تو بورسه عزیزم

اون طرح ها رو ندوست 

مادر بودن ناب ترین احساس دنیاست...مادر بودن یعنی نفس کشیدنت بسته به نفس های فرزندت... به نظرم بعد از عشق خدا عشق مادر قوی ترین عشق جهانه 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الان همه ی فرشا فیلی شدن 

من کاری ندارما

ولی درکل نظرمو میگم این رنگا خیلی سردن و باید همش مراقب باشی یدونه نگین سیاه نیفته روش چون معلوم میشه

رنگ گردویی از همش قشنگتره 

هیچوقت هم‌از مد نمیفته

بخرم یک‌ماهه دنبال فرشم هر چی انتخاب میکنم میگن قدیمیه

خوشگله فرش زشتی نیس اما چرا این رنگی؟با چیزی سته تو خونت؟

چون خونه رو تیره میکنه این رنگ ..سعی کن رنگ روشن بخری هم خونه رو بزرگ تر نشون میده و هم دلباز تره 

2731
خوشگله فرش زشتی نیس اما چرا این رنگی؟با چیزی سته تو خونت؟ چون خونه رو تیره میکنه این رنگ ..سعی کن ر ...

رنگ روشن میترسم زیر پای بچه ها زود کثیف بشه

به تاپیک قبلی که در مورد فرش گذاشتم سر بزنید نظر بدین

الان همه ی فرشا فیلی شدن 

اره الان این رنگا بیشتر مده تناژ فیلی و طوسی نقره ای و اینا من خودمم برا جهیزیم این رنگ برداشتم هنوز پهن نکردم ولی...اگ این رنگا رو دوس نداری ی رنگ روشن دیگ بردار کرم وچیزای این جوری

اره الان این رنگا بیشتر مده تناژ فیلی و طوسی نقره ای و اینا من خودمم برا جهیزیم این رنگ برداشتم هنوز ...

باز رنگ فیلی بهتر از کرم رنگه

2740