2733
2734
عنوان

حسه زنی رو دارم که قراره شوهرش رو با یه زن دیگه قسمت کنه

| مشاهده متن کامل بحث + 169 بازدید | 71 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
ٱره الناز مهمونی بودیم بحث بچه بود دخترداییهام و زنداییهام میگفتن ما یه بچه دوست داریم و هرکی یه چیزی میگفت منم گفتم من با یکی مخالفم اوناهم این حرف رو به من زدن
2738
خواهرم هم حامله است دوتا پسر 9و 10 ساله دازه دوباره بعد از ده سال هوس کرد حامله بشه همش میگم حالا بقیه میگن وای هول بودی صبر میکردی خواهرت فا رغ بشه اما تازه 4 ماهشه اونجوری تا بیاد جون بگیره م فاصله اولی و دومیم زیاد میشد همونطور که خود خواهرم تا فهمید حاملم به شوخی شوخی گفت بیچاره مامان یه کم صبر می کردی ازش دلخور شدم چون من بچه هاشو مثه مادر بیشتر از خودش تر و خشک کردم همه هم من جمله خودش از روز تولد دخترم میدونستن که من بچه با فاصله کم میخوام اصلا ازش توقع ن اشتم حالا که باید کمک حالم باشه تازه به من این حرفو بزنه آدم دوست داره تا خبر با داریشو میده بقیه خوشحال بشن
نگران نبتش دختر. واقعا تصمیم خوبی گرفتی، چون تجر به اش رو دارم می گم.ا زین حرفا هم زیاد شنیدم که اولی گناه داره، ناخواسته بوده دیگه و .... .اما الان می بینم همه از بی همبازی بودن بچه شون می نالن و خدا رو شکر بچه های من با این که همجنس هم نیستن همبازی همدیگه ن. مهم تر این که تو یه فاز هستن تقریبا. یکی شون دبیرستانی نیست اون یکی دبستانی که حرف و حال هم رو نفهمن. البته برای خودت ممکنه یک کم سخت باشه چون دقیقا می شن من و ساقی که به هم می سازن گاه گداری بنیادت رو بر می اندازن 😉😁