2752
2734
همین اگه الان بری به چندتا کنکوری بگی سهیم دارم صدتا فحش میخوری  ولی اگه دولت به جای این کار ی ...

دقیقا فقط حرف و بدوبیراه و فحشش نصیب ما میشه

♥لطفادعاکنیدامسال اول مهرمعلم شده باشم ان شا الله خیلی محتاج دعاتونم اجرتون باخدا وسیدالشهدا♥آرزو شده مشهد هم لک زده دلامون اما..یکی نیست ما رو یه حرم ببره  ای حرمت ملجأ در ماندگان دور مران از در و ، راهم بده لایق وصل تو که من نیستم اِذن به یک لحظه نگاهم بده رضاجان♥ السلام علَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ♥من تشنه رو جرعه آبم بده سلام دادم آقا جوابم بده از اون سفره فیض کربلا بیا روزی بی حسابم بده ♥گر نگاهی به ما کند زهرا دردها را دوا کند زهرا کم مخواه از عطای بسیارش کانچه خواهی عطا کند زهراصل الله علیک یافاطمه(س)   یاالله یا رَحمنُ یا رحیمُ یا مُقَلِّبَ القُلُوبِ ثبِّت قَلبِی عَلی دِینکَ♥الهی یا فاطر بحق حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها عجل لولیک الفرج ♥
کی میادخونه ماشین بده؟ اینهمه شهید داریم شهدای مدافع حرم مدافع سلامت ک جونشون رو دادن . بی انصاف نبا ...

کی گفته بی انصافیه  ؟ 

دانش آموزی که ۱۸ یا ۱۹ ساله است که میخواد کنکور بده که خودش زمان جنگ نبوده 

به هر دلیلی پدرش نرفته جنگ

هیچ سهمیه ای نداره

اونوقت این بی انصافی نیست ؟!

خانم عزیز شرایط تحصیل و اشتغال باید برای همه یکسان باشه 

تقصیر این بچه ها نیست که اون زمان جنگ بوده

تقصیر این بچه ها نیست که اون زمان پدراشو جبهه نرفتن

فقط حیدر (ع) امیر المومنین است ❤️ کربلا دارد به کل آفرینش افتخار❤️حیدر حیدر شهادتین ما ، اینه میراث والدین ما ، میرسه روزی که همه عالم پر میشه از حسین حسین (ع) ما❤️پیچیده لبیک از نجف تا کربلا❤️ما ملت صبر و استقامتیم، ما ملت شهادت و شهید پروریم ، ما ملت عزادار محرم های حسین (ع) و ملت شاد جشن عید غدیر ، عید امامت علی (ع)هستیم 🌷نژاد پرست نباشید اما وطن دوست باشید 🇮🇷🌷الهم عجل الولیک الفرج به حق امام رئوف علی ابی موسی الرضا (ع) و مادر بزرگوارشون حضرت زهرا (س) 🌷تجدید بیعت و سلام ما ، تقدیم محضر امام ما (ع) ، انشالله برای آقامون (ع)جُون و قنبر بشیم تمام ما🤲🇮🇷 ایران من تسلیت🖤

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

اونم براش خیر نمیکنه حق بقیه رو داره ضایع میکنه شمام انشالله نتیجه زحماتتو میبینی

ممنون عزیزم بخدا از امضامم مشخصه من توکلم ب خدا و امام حسین وگرنه سهمیه هیچوقت برام کاری نکرده تا وقتی ک پول و پارتی میادوسط

♥لطفادعاکنیدامسال اول مهرمعلم شده باشم ان شا الله خیلی محتاج دعاتونم اجرتون باخدا وسیدالشهدا♥آرزو شده مشهد هم لک زده دلامون اما..یکی نیست ما رو یه حرم ببره  ای حرمت ملجأ در ماندگان دور مران از در و ، راهم بده لایق وصل تو که من نیستم اِذن به یک لحظه نگاهم بده رضاجان♥ السلام علَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ♥من تشنه رو جرعه آبم بده سلام دادم آقا جوابم بده از اون سفره فیض کربلا بیا روزی بی حسابم بده ♥گر نگاهی به ما کند زهرا دردها را دوا کند زهرا کم مخواه از عطای بسیارش کانچه خواهی عطا کند زهراصل الله علیک یافاطمه(س)   یاالله یا رَحمنُ یا رحیمُ یا مُقَلِّبَ القُلُوبِ ثبِّت قَلبِی عَلی دِینکَ♥الهی یا فاطر بحق حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها عجل لولیک الفرج ♥
کی گفته بی انصافیه  ؟  دانش آموزی که ۱۸ یا ۱۹ ساله است که میخواد کنکور بده که خودش زمان ج ...

سهمیه کنکور استفاده نکردم نمیدونم ک بخوام نظری بدم ولی کسور ما همیشه شهید داره . گیر بدین ب ی چیزدیگه. گیریم ک این سهمیه هارم برداشتن چجوری میخوان زندگی تلخ بی پدری رو جبران کنن؟ بیخیال عزیزم من هرچی بگم شماحرف خودتون رومیزنین ازاول خواستم تو بحث شرکت نکنم چون نتیجه ش مشخص بود ولی دلم نیومدوایسم نگاه کنم حرف بخورم بابت کاری ک واسم نکردن

2731
سهمیه کنکور استفاده نکردم نمیدونم ک بخوام نظری بدم ولی کسور ما همیشه شهید داره . گیر بدین ب ی چیزدیگ ...

شما از سهمیه تون استفاده نکردید

ولی همین امسال موقع انتخاب رشته خانومی تاپیک زد که رتبه ۲۰۰ هزار تجربی بود بعد سهمیه ۲۵ درصدی داشت دنبال رشته ها تاپ بود که مشاور تحصیلیش بهش گفته بود با توجه به سهمیه رشته و دانشگاه خوب قبول میشه

حالا شما فرض کن خیلی از بچه ها مثلا با رتبه ۳۰۰۰ هزار تجربی تو تاپیک ها میگفتن پزشکی میخواستن و نشده

فقط حیدر (ع) امیر المومنین است ❤️ کربلا دارد به کل آفرینش افتخار❤️حیدر حیدر شهادتین ما ، اینه میراث والدین ما ، میرسه روزی که همه عالم پر میشه از حسین حسین (ع) ما❤️پیچیده لبیک از نجف تا کربلا❤️ما ملت صبر و استقامتیم، ما ملت شهادت و شهید پروریم ، ما ملت عزادار محرم های حسین (ع) و ملت شاد جشن عید غدیر ، عید امامت علی (ع)هستیم 🌷نژاد پرست نباشید اما وطن دوست باشید 🇮🇷🌷الهم عجل الولیک الفرج به حق امام رئوف علی ابی موسی الرضا (ع) و مادر بزرگوارشون حضرت زهرا (س) 🌷تجدید بیعت و سلام ما ، تقدیم محضر امام ما (ع) ، انشالله برای آقامون (ع)جُون و قنبر بشیم تمام ما🤲🇮🇷 ایران من تسلیت🖤
چه ربطی داره مگه بقیه سختی نکشیدن یکی بابا نداره یکی باباش معتاده خودتونو گول نزنین

وای خدا بیا سهمیه من براتو  ولم کنین بابا

استارتر تاپیک رو قفل کنید تا سیاسی نشه

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید.من سهمیه حذف تاپیک درخواستی ندارم.