2733
2734
عنوان

احساس میکنم قلبمو از دست دادم ..

| مشاهده متن کامل بحث + 585 بازدید | 21 پست
آرسو عزیزم تسلیت میگم . روحشون شاد باشه.

خدا امواتتو رحمت کنه ممنون

بالای سر کسی که خوابه "خیار" نخورید 😐                                                                                       

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم صمیمانه تسلیت میگم و طلب صبر براتون دارم...امیدوارم بهتر شده باشی من دیردیدم تاپیک رو. خداوند بیامرزه  ایشون در آغوش امن خداوند هستند و وارد مرحله بالاتری شدند حالا ما هم میریم پیش رفتگانمان.. عمرتون صدساله باد🍀🌲☘🍃

عزیزم صمیمانه تسلیت میگم و طلب صبر براتون دارم...امیدوارم بهتر شده باشی من دیردیدم تاپیک رو. خداوند ...

ممنونم عزیزم🖤🖤

2731
ممنونم عزیزم🖤🖤

آرسوعزیزم الان تاپیک تون دیدم خیلی متاسفم روح پدرتون شاد،این غم جبران نمیشه اماامیدوارم لحظه لحظه زندگیت  به شادی وموفقیت بگذرونی تامجالی برای غصه خوردن پیدانکنی خیلی اوقات باتاپیک های  فان حالمون خوب کردی ان شاالله  درعوض هرلبخندی که به لبمون اوردی خداشادی بی پایانی نصیب روح پدرتون کنه🖤

حناخانم 🥰چو خدا بود پناهت چه خطربود زِ راهَت؟ به فلک رسد کلاهت که سر همه سَرانی                        
آرسوعزیزم الان تاپیک تون دیدم خیلی متاسفم روح پدرتون شاد،این غم جبران نمیشه اماامیدوارم لحظه لحظه زن ...

ممنونم عزیزم

مرسی که انقدر قشنگ واسم نوشتی ❤️