2752
2734
عنوان

داشتن همزمان دو بیمه

| مشاهده متن کامل بحث + 2502 بازدید | 27 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
بیمه ارتش اجازه میده که افراد درجه یک،مثل پدرومادر،فرزندی ک بیمه ش تموم شده مثل پسر سرباز ب بالاتر و دختر متاهل،داماد و عروس رو بیمه کنند،فقط حق بیمه ش بالاس یک کم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
حسنا جون مشکلی براش پیش نیامده؟
حجاب همان چادری بود که بین درو دیوار سوخت اما از سر فاطمه(س) نیفتاد'یا فاطمه الزهرا(س) کوچولویی که مدت ها منتظرش بودم بیمه ی امام زمان (عج)
آهان خب پس بهتر بیمه شوهرت بشین یا شوهرت به محل کارش بگه تا زایمان زنم.نمیخوام.بیمه بشم که بتونیم از بیمه پدرم استفاده کنم شاید یوقت دیدی خود محل کار شوهرتو بیمه تکمیلی هم کردن دیگه چه بهتر فقط دوتا بیمه همزمان به ریسکش نمی ارزه
خدایا بخاطر تمام نعمتهایی که دادی شکر 
ترمه جون آخه پدر شوهر شما تامین اجتماعیه که نمیذارن پسرشو بیمه کنه
اگه پدر شوهرت ارتشی بود میتونست پسرشو بیمه کنه
💚در چشم کسانی که پرواز را نمیفهمند هر جه اوج بگیری کوچکتر خواهی شد💚
نه نازنین جان مشکلی نیست
قانونیه
حق بیمه اش رو میده
شوهر عمم هم که ارتشیه پسر و عروسشو بیمه کرده اونا هم مشکلی ندارن
💚در چشم کسانی که پرواز را نمیفهمند هر جه اوج بگیری کوچکتر خواهی شد💚
کسی که بیمه تامین اجتماعی باشه اختیار داره که دفترچه تامین درمان نداشته باشه و فقط سابقه براش رد بشه. من خودم شاغلم و حق بیمه رد میشه برام ولی دفترچه درمانم از بیمه شوهرم هست. یعنی خودم دفترچه ندارم و فقط سابقه بیمه دارم. شوهر شما هم میتونه همین کار رو بکنه تا هر زمانی که تحت پوشش بیمه پدرشوهرتون باشید ولی در واقع هیچ مشکلی هم پیش نمیاد اگه دفترچه داشته باشین چون صندوق بیمه ها یکی نیست
الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
از همتون ممنونم لطف کردین
حجاب همان چادری بود که بین درو دیوار سوخت اما از سر فاطمه(س) نیفتاد'یا فاطمه الزهرا(س) کوچولویی که مدت ها منتظرش بودم بیمه ی امام زمان (عج)

سلام بچه ها منم همین مشکلودارم.ازطرف کارهمسرم دفترچه درمانی نیروهای مسلح رودارم،حالا خودم رفتم سرکار تامین اجتماعی هست پولش ازفیشم کم میشه اما نرفتم بگیرمش،این چی مشکل بوجودمیاد؟جدیدا گفتن برابیمه تکمیلی ثبت نام کنیدحالا بایدثبت نام کنم یانه؟