2733
2734
عنوان

بارداری و ابله مرغان

| مشاهده متن کامل بحث + 2839 بازدید | 74 پست
سلام عزیزم منم شرایط شما رو داشتم و توی ۸هفته آبله گرفتم میتونم بپرسم چه آزمایشاتی انجام دادین؟ آ ...

سلام گلم 

من همه غربالگریا رو انجام دادم 

ان تی و انومالی و هفته ۲۵ رفتم پیش متخصص پریتانولوژی برای غربالگری 

این هفته ام اکو قلب دادم ی سونوگرافی دیگه ام پیش متخصص پریتانولوژی دارم ک بدم 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

سلام گلم  من همه غربالگریا رو انجام دادم  ان تی و انومالی و هفته ۲۵ رفتم پیش متخصص پریتا ...

من الان ۲۰هفته هستم

همه ی غربالگریا رو از سونو اولی پیش پریناتولوژی انجام دادم

آزمایش سل فری هم انجام دادم

۲۲هفته هم مجدد میرم برای آنومالی پیش پریناتولوژی و کلانم استرس اون آبله ی ۸هفتگیشو دارم

دکتر گفت آمنیوسنتزم تو ۱۵هفته انجام بده ولی ترسیدم انجام ندادم الانم گفتن دیگه دیره تو ۲۰هفته لازم نیست انجام بدی و سونوهات خوبن..

برا شما همه ی سونو ها طبیعی بوده؟

من الان ۲۰هفته هستم همه ی غربالگریا رو از سونو اولی پیش پریناتولوژی انجام دادم آزمایش سل فری هم ان ...

دقیقا منم 

هفته ۲۵ باز انومالی دادم

کلا ۴ بار انومالی دادم 

ب منم گفت امینو بده راستش منم ترسیدم گفتم میترسم انقدم دس دس کردم ک وقتش گذشت دکترم گفت الان بدی فقط خیال خودت راحته وگرنه برای ما بی ارزشه

من بچم کیست تو سرشم داشت و اینکه سرویکسمم خیلی کمه ۲۰

2731
2706