2733
2734
عنوان

دعا نویس😐

| مشاهده متن کامل بحث + 19 بازدید | 23 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
چون ادما متفاوتن  من دوس دارم با کسی که انتخابش میکنم باشم  تو دوس داری با کسی که انتخاب ...

باشه ولی بزور کسی عاشق نمیشه اینو بدون اگر کسی هم عاشق شده بدون طرف مقابل هم یکم خواسته 

حرفت منطقی نیس اتفاقا منم خوشم میاد با یکی باشم که خودم عاشقش بودم ولی با دعا و اینا نمیشه 

باز خودت میدونی بمن چه ولی درکل بخاطر خودت گفتم اونطور که میدونم دعا نویسی فایده نداره 

نفرین؟ سپردن به خدا؟ برای نابودیت تنها خودت کافی هستی  صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... 

استارتر تاپیک شما ممنوعه

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید.من سهمیه حذف تاپیک درخواستی ندارم.
تو تصور کن اینکار با دعا حل شد ولی با خواسته خودش نبوده!طلسم شده بعد خودت چ فکرایی میکنی میگی یعنی د ...

من فقط میخام جوونیمو برام لذتبخش کنه 

همین

شاید اصن اون چیزی فراتر از این بخواد 

ولی من نمیخوام😂