2752
2734
عنوان

قیمت کابینت

| مشاهده متن کامل بحث + 584 بازدید | 42 پست
منظورم اینه مثلا ۵متر خریدی اون ۵متر تیکه تیکه ایه یا یه تیکه ۵متره؟

اره تیکه تیکه هس

۵ متر بالا : دوتا کابینت دو قلو سایز نود. یه تکی. کاور ابچکان که یه یکی هم بالاش میخوره حالت بوفه داره‌  . کاور هود و دو تا یه مدل دیگه که اسمش نمیدونم

۵ متر پایین هم همینطور تیکه تیکه هس.

اگه بچه شما هم دیر حرف زده میشه تجربتونو بگید.پسرم مهر ۱۴۰۰ دنیا اومده هنوز حرف نمیزنه💙برای خونه دار شدن همه یه صلوات بفرستین😍 پسرم الان مامان بابا دده ننه آب شیر داغ نه بله میگه خداروشکر. 
ما رفتیم بگیریم چون عجله داشتیم ولی انقد بد تعریف کردن منم خودم رفتم دیدم اون پشت ی نمونه خراب گذاشت ...

ما از آشناها داشتن چن سال راضی هستن.  خب دورغ چرا کابینت سفارشی حداقل ۷۰ به بالا بود. ما هم انقد نداشتیم. الان این هم خوشگله هم تا چن سال کار میکنه.  برای من کافیه. هر وقت خراب شد عوضش میکنیم

وگرنه هر کی میتونه سفارشی معلومه بهتره

اگه بچه شما هم دیر حرف زده میشه تجربتونو بگید.پسرم مهر ۱۴۰۰ دنیا اومده هنوز حرف نمیزنه💙برای خونه دار شدن همه یه صلوات بفرستین😍 پسرم الان مامان بابا دده ننه آب شیر داغ نه بله میگه خداروشکر. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چرا بابا هر طور شده بزن منم میگفتم جنس ارزان بزنیم ولی شوهرم خودش رف بهترینو انتخاب کرد بخدا الان ان ...

اخه دستمون خالیه دعا کن خدا یکم برامون برسونه بتونیم بزنیم 😘

هر وقت دیدی دنیا با خنده هات نمیسازه بلندتر بخند 💔😃صلوات مهمونم کنین 🙏⚘
ما از آشناها داشتن چن سال راضی هستن.  خب دورغ چرا کابینت سفارشی حداقل ۷۰ به بالا بود. ما هم انق ...

چه خبرررررره ۷۰ به بالا 

سفارشی ها واسه ما سرش شلوغ بود چون داشتیم اسباب کشی میکردیم 20 روزه تحویل داد

اهوم ماهم میخواستیم اسباب کشی کنیم میخواستم قبل رفتن بزنم . هی خداروشکر

چه خبرررررره ۷۰ به بالا 

خدا شاهده کسی که در های کمد دیواری برامون درست کرده بود اومد خونمون گفت این کابینتا به درد نمیخوره نهایتا ۶.۷ سال کار کنه فقط خشگلی داره من اگه بخوام این مدلی درست کنم ۱۲۰ تومن میشه هزینش.

خب من ۱۲۰ از کجا بیارم برا کابینت خدایی. حالا شاید الکی گفت ۶. ۷ سال شاید بیشتر کار کرد هر وقتم خراب شد تا اون موقع پول دستمون میاد بهترش می‌خریم جدیدتر

من یک‌ پک‌کامل دارم نو برای فروش تمام mdf مارک فرامید با سینک تک لگن نو فیمتش خیلی مناسب هست

مرسی گلم قیمتش چقدره؟