2752
2734
عنوان

برنج محلی میفروشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1031 بازدید | 85 پست
بابا ایندنمیدونه فک میکنه عنبر بو میگیم یکبار ک چمپا میدادود بهش بدی بخوره متوجه میشه

آره احتمالا 

والا جنوب هر کسی نمیتونه چمپا بگیره 

اونی که تو شکم مادرش قلبش تشکیل نشد و سقط شد زندگی رو‌ برد:))    (درخواست دوستی قبول نمیکنم ، آقایون در تاپیک هام شرکت نکنن ، تاپیک زدم نصیحت نمیخوام پس لطفاً نه اعصاب خودتونو خورد کنید نه اعصاب منو تا وقتی که خودم ازتون راهنمایی نخواستم اصلا به خودتون این اجازه رو ندید که نصیحتم کنید!دیگه سایت نمیام خدافظ)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چلتوکش کیلویی ۵۰تمنه

من یاسوجم کیلویی نود تا صد و بیسته اینجا 

برنج چوپا لوداب

اونی که تو شکم مادرش قلبش تشکیل نشد و سقط شد زندگی رو‌ برد:))    (درخواست دوستی قبول نمیکنم ، آقایون در تاپیک هام شرکت نکنن ، تاپیک زدم نصیحت نمیخوام پس لطفاً نه اعصاب خودتونو خورد کنید نه اعصاب منو تا وقتی که خودم ازتون راهنمایی نخواستم اصلا به خودتون این اجازه رو ندید که نصیحتم کنید!دیگه سایت نمیام خدافظ)
اون برنج خارجی قاطیش داره صد دردصد هستن مغازه دارا میبینیم ۴۰ میفروشن ولی فجر با کیفقت نیست

من خودم شمالیم مغازه دار که خوبه شالی کار هم نمیتونه سرم کلاه بذاره😅 

برنج طارم هاشمی که بوجاری نشده الان کیلویی 65 _ 70 تومنه 

طارم هاشمی بوجاری شده رو همین دو روز پیش خریدیم 80 تومن...

اینو همیشه با خودت تکرار کن که تو هیچ کی نیستی که به خودت اجازه بدی به بقیه راحت توهین کنی... در کمال ادب نظرتو بگو اگه نمیتونی مودب باشی پس منو ریپ نزن... من مثل تو حوصله دعوا ندارم... من مثل تو عادت ندارم یقه مردمو واسه طرز فکرشون بگیرم😊
2731
کاملااشتباهه بیامن فجرکیلو۶۰بهت بدم که عطروبوش وقتی میپزی تاتوی حیاط بپیچه کیلو۶۰تومن اینجام۶۰میدیم ...

من یا هاشمی میخورم یا ترجیح میدم نون بخورم...

ما خودمون دستمون تو کاره زمین شالی داریم و کشت میکنیم البته که کم میاریم و گاهی میخریم 

فجر کجا و هاشمی کجا... 

الان بالاتر داشتم میگفتم همین چند روز پیش هاشمی بوجاری شده خریدیم 80

وقتی تو شهر شما فجر کیلویی 60 تومنه پس هاشمی چقدره😵‍💫 

البته که گرگان نسبت به شهر ما همه چیزش گرون تره... خب تعجبم نداره که برنجش هم گرون تر باشه

اینو همیشه با خودت تکرار کن که تو هیچ کی نیستی که به خودت اجازه بدی به بقیه راحت توهین کنی... در کمال ادب نظرتو بگو اگه نمیتونی مودب باشی پس منو ریپ نزن... من مثل تو حوصله دعوا ندارم... من مثل تو عادت ندارم یقه مردمو واسه طرز فکرشون بگیرم😊
نگفتید عزیزم برنجتون برا دمپختک له میشه یا میچسبه یا نه؟

دمپختک درست نکردم ولی ماهمیشه ازهمین برنج استفاده می‌کنیم همه ی شهرمون وشفته وله نمیشه ولی مثل پاکستانی زیادنبایدبجوشه وحدود۵دقیقه بعدسریع آبکش میکنیم

من یا هاشمی میخورم یا ترجیح میدم نون بخورم... ما خودمون دستمون تو کاره زمین شالی داریم و کشت میکنیم ...

مافقط برنج فجرودُم سیاه استفاده می‌کنیم که دم سیاه کیلو۸۰هست وفجرکیلو۶۰که الان ارزونه وچندماه دیگه حدود۱۰تومن هرکیلوش گرونترمیشه وفجرمابافجری که شمامیگین فرق داره پیشنهادمیکنم یباربیاین رستوران چکدرمه ی آق قلاوچکدرمه روبابرنج فجرامتحان کنید

برنج فجر شکل طارم داره  ولی نه بو داره نه عطر  وقتی پخته میشه مثل طارمِ ولی مزه ای نداره ...

نمیدونم آخه ما برنج ایرانی میگیریم صد به بالا کیلویی اینو گفت ۶۰ تعجب کردم 

انسان گاه از خشم خویش آسیبی میبیند که هیچ دشمنی قادر به وارد آوردن آن نیست کوروش بزرگ
من یا هاشمی میخورم یا ترجیح میدم نون بخورم... ما خودمون دستمون تو کاره زمین شالی داریم و کشت میکنیم ...

برنج دم سیاه چطوره عزیزم ؟شوهرم خریده کیلو ۸۰

واسه حل شدن مشکلاتمون یک صلوات میفرستین
برنج دم سیاه چطوره عزیزم ؟شوهرم خریده کیلو ۸۰

همینه قیمتش اینجا هم 

شما شمالین؟!