2752
2734
خب اگه علایمشو داری بارداری دیگه برو یه سالمش بخر بزار شاید الان 6-7 هفته باشه نینیت

اخه تا چندروز همش منفی شدن، اینو دیشب گذاشتم اینطور شد، یکی صب گذاشتم هاله کم رنگ داره، من دوستم دیدیمیش، ولی میگم شاید مال بی بی چکه این خطه🥲

خدایا به بزرگیت قسمت میدم همه منتظرا رو دامنشون رو سبز کن💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

20 روز خیلی زیاده پاشو برو آز بده الان یکی دو ساعته میده جوابشو

حوصله ندارم، بزار تا چندروز دیگه نشدم برم سونو😶 حس میکنی هستم؟ 

خب 20 روز خیلی زیاده پریهات منظمه؟

اره بعد زایمانم تاشش ماه خون ریزی داشتم، اما بعدش همش منظم حتی زودتر میشدم ب محضی ک درد میگرفتم..... 

نمیدونم شاید کیست دارم یا تنبلی

بچه ها من دوروز مونده بود ب پریودم رابطه داشتم تقریبا محافظت نشده .البته جلوگیری طبیعی .الان تقریبا ۱۰ روز از موعدم میگذره پریود نشدم .ینی یه دوهفته ای از رابطم میگذره .بعضی وقتا کمردرد میگیرم اما زود خوب میشه .چیکار کنم .ینی حامله شدم؟

2706